RX 5600XT sıcaklık ve mining değerleri

Aynı modeli kullanıyoruz, benim ayarlarımı yaparsanız düşmesi lazım evet 90 derecede zarar görür.
Sıcaklık fan hızı 55teyken 88e düştü şuan.okduğum forumlarda 100 dereceye kadar zararsız deniliyordu fakat sizdaha iyi bilirsiniz

Sıcaklık fan hızı 55'teyken 88e düştü şu an. Okduğum forumlarda 100 dereceye kadar zararsız deniliyordu fakat sizdaha iyi bilirsiniz.

90 derecede uzun süre çalışacağı için zarar görür, voltaj düşürerek sıcaklıklar azalabilir.

Uyguladım her şeyi şuan 700 voltajla halen 84 derecede çalışıyor fanlar 55.arttırmalı mıyım? Fanlarım ömrü kısalsın istemiyorum
Uyguladım her şeyi şuan 700 voltajla halen 84 derecede çalışıyor fanlar 55.arttırmalı mıyım? Fanlarım ömrü kısalsın istemiyorum
Kasam thermaltake v200 bu arada

Kasam thermaltake v200 bu arada
Memory temperature:84c ana mem1 vrm 44 mem2 vrm 53 derece anlayamadım gitti

Uyguladım her şeyi şu an 700 voltajla halen 84 derecede çalışıyor fanlar 55.arttırmalı mıyım? Fanlarım ömrü kısalsın istemiyorum.

Ben fanları 45 de kullanıyorum, eğer ekran kartını uzun süredir temizlemediyseniz temizlemeniz lazım, onun dışında şu an ayarlar iyi fanları 60'a kadar arttırabilirsiniz sesten rahatsiz olmaz iseniz.

Ben fanları 45 de kullanıyorum, eğer ekran kartını uzun süredir temizlemediyseniz temizlemeniz lazım, onun dışında şu an ayarlar iyi fanları 60'a kadar arttırabilirsiniz sesten rahatsiz olmaz iseniz.
84 derece İle 1 yıl gibi bi sürede zarar görür mü kart?

84 derece ile 1 yıl gibi bir sürede zarar görür mü kart?

85 derece sınır gibi bir şey, eğer başka şeyler ile uğraşmazsanız kart daha ısınmaz hatta arada soğur, bir şey olacağını sanmıyorum ama arada temizlik yapmak gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…