RX 570 2022'de nasıldır?

@AtakanAram yeni nesil oyunlardan bahsediyorum. 2022-2023 için...

Daha şu an 2022'nin oyunları tam çıkmadı çıktığı zaman konuşsak daha doğru olur hala AAA oyunları orta ayarlada 65FPS veriyor güzel kart 4yıl sonra artık nefesi kesilir diye tahmin ediyorum.

@Demir selim güçlü kart derken? Kime göre? Neye göre? Hangi performansına göre? Hangi çözünürlük ve hangi ayarlara göre? Bana göre RX 570 artık para verip alınabilecek bir kart değildir. Elde varsa gittiği yere kadar kullanılabilir. Kısacası RX 570 artık güçlü bir kart değildir.

1080p de güçlü değil mi yani.

O zaman artık 1060-580'ler falanda mı güçlü değil çünkü aralarındaki fark az.

@Demir selim bir önce ki yorumumu okursanız, çözünürlük, grafik ayarları ve verdiği performansa göre
gücünün oyundan oyuna değiştiğini belirttim. Yeni nesil oyunlar için güçlü bir kart değildir.

@Demir selim bir önce ki yorumumu okursanız, çözünürlük, grafik ayarları ve verdiği performansa göre oyundan oyuna değiştiğini belirttim. Yeni nesil oyunlar için güçlü bir kart değildir.

Hangi oyunlar mesela. Cyberpunk derseniz komik olur.
@Silici komik bir şey mi var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alın size RTX 3060 Ti ile 1080p ayarda yeni nesil bir oyun. Buradaki FPS bakarak RX 570 ne hale gelir hesabını yapabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…