RX 570 4 GB ile Ravencoin kazmak

Emre Uncu

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Merhabalar arkadaşlar RX 570 kartım ile Ravencoin kazmak istiyorum. Önerdiğiniz havuz nedir? Hangi havuzu kullanmak daha mantıklı?

Test amaçlı Ethermine kullanıyorum ve 4 GB RX 570 kartımı AMD'den GPU iş yükünü bilgi işleme aldım. Kazım gücü 7 Mh/s'den 10 Mh/s'e kadar çıkarttım. Kazım gücü normal mi?

Kart stok ayarlarında şu an. Neler yapabilirim tavsiyeleriniz nelerdir?

Bilgi işleme alınca kaç mh/S fark etti? Meraktan soruyorum.

3 mh/S fark etti.

Ravencoin daha mantıklı diyorlar genelde. Kart için 10 mh/s düşük mü? 14-20 mh/s alanlar oluyormuş sanırım nasıl mümkün oluyor?

20mh/s alamaz rvn de. OC+UV yap mutlaka 11mh/s görürsün ve daha az elektrik çeker.

Sanki düşük. O.C veya Undervolt ederek kullanın bir de.
1400-1900 kullandığım halde aldığı değer 10 mh/s. Bana da garip geliyor sorun nedir acaba? Kazım mı zorlaştı ki ?
20mh/s alamaz rvn de. OC+UV yap mutlaka 11mh/s görürsün ve daha az elektrik çeker.
1400-1900 kullanıyorum 1015mV'de. 11 görmüyor maalesef acaba kazım mı zorlaştı ? 100W stabil tüketiyor.

Ben 1 hafta önce 1400CORE clock 2200MEM clock ile 8.5Mh/s kazıyordum (bilgi işlem kapalı)

Bilgi işlemi açarsanız 11.5 mh/S'e ulaşabilirsiniz fakat kartın sıcaklığında artış olabilir.

Mining yapsammı yapmasammı kararsız kalıyorum. Öğrenciyim gelirim yok. Arkada CS:GO oynarken bile yapabiliyorum ama 1Mh/S daha az kazıyor ama genede kazılıyor. Aylık 300TL civarı getiriyor 1 RX570 4 GB. Ama bir yandanda kartın ömrü ne kadar kısalır onu düşünüyorum. Zaten 2yıl daha kullanıp satarım büyük ihtimal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…