RX 570 8 GB vs GTX 1650S 4 GB

Alili42

Hectopat
Merhaba, yakın zamanda bilgisayar toplamayı düşünüyorum ama ekran kartına karar vermedim almayı düşündüğüm ekran kartları RX 570 8 GB GTX 1650 Super 4 GB. GTX 1650 Super'e karar vermiştim fakat 4 GB olduğundan kararsız kaldım oyunları yüksek grafiklerde oynamayağım ve oynayacağım oyunlar GTA 5, CS:GO ve Fortnite gibi oyunlar yani beni hangisi daha uzun süre idare eder?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın zamanda bilgisayar toplamayı düşünüyorum ama ekran kartına karar vermedim almayı düşündüğüm ekran kartları RX 570 8 GB GTX 1650 Super 4 GB. GTX 1650 Super'e karar vermiştim fakat 4 GB olduğundan kararsız kaldım oyunları yüksek grafiklerde oynamayağım ve oynayacağım oyunlar GTA 5, CS:GO ve Fortnite gibi oyunlar yani beni hangisi daha uzun süre idare eder?
Şimdi bak iki tercih yapman gerek
Eğer ki rx570 8gb alırsan oyunlar akar ama Radeon ekran kartları normale göre aşırı ısınma problemi var.Tamam eyvallah oyunlarda iyi ama ısınma seni rahatsizy etmeyecek ise tmm.Bide Radeon ekran kartlarinda driver çok sorun çıkarıyor bunuda soyliyim
Eğer gtx1650s alırsan biraz daha az FPS alirisn radeona göre ama kafan rahat olur ısınmaz

RX 5500 XT 8 GB'ye bütçe yetiyorsa onu al 1700 TL yebulunuyor piyasada.

Eski nesil almanı önermem o sebeple RX 580 saçma olur. 4 GB'de az kalıyor bu sebeple RX 5500 XT 8 GB en mantıklısı.

Geri
Yukarı