RX 570 85 derece normal mi?

Kasanızın hava akışı yok. Sorun buradan kaynaklanıyor. Fakat bir de değerlere "Radeon Overlay" üzerinden bakar mısınız? Ayrıca imzamdaki rehberden undervolt yapınız.
Kusura bakmayın rahatsız ediyorum imzanızdaki rehbere baktım. Ordan ayarlıyorum şuanda voltaj değerlerim bu şekilde kartımıda biliyorsunuz sizinki ile aynı değil. Değerlere kaç girmeliyim

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    7 KB · Görüntüleme: 50
Hocam sizin undervolt rehberinizde neden +%30 power limit veriyorsunuz onu anlamadım ben?
Bazı sistemlerde nadiren de olsa hata verebiliyor orayı yükseltmeyince. Hem orayı sabit tut hem de çekirdek voltajını düşür kart bir nevi daralıyor rahat bırak beni diyor yani. Olası hataları önlemek için, sizde hata vermezse arttırmanıza gerek yok.

Mlsf 85 derece olayını bende yaşıyorum.
Kasaa corsair icue 220t fanlarını son hızı alsam da en fazla 2-3 derece düşüyor.
Bu seride ya kronik bir sorun bu yada rx 570 serisi böyle.
İnternette bir video izledim farklı bir pad ile derece düşürenler olmuş ama padlar belleklerin üstünde yok farklı bir yerde o padler.

Mlsf 85 derece olayını bende yaşıyorum.
Kasaa corsair icue 220t fanlarını son hızı alsam da en fazla 2-3 derece düşüyor.
Bu seride ya kronik bir sorun bu yada rx 570 serisi böyle.
İnternette bir video izledim farklı bir pad ile derece düşürenler olmuş ama padlar belleklerin üstünde yok farklı bir yerde o padler.
Hocam artık o kartı kullanmıyorum ama benim sorunum büyük ölçüde kasadandı. Kasanın sol panelini çıkardığımda sıcaklık 80in üstüne pek çıkmıyordu.

Geri
Yukarı