RX 570 CS2 açar mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam düzeltme falan en az 3-4 ayı var, Valve paraları aklıyor gerisini çok düşünmüyor son kararları çok saçma buluyorum.
hiçmi oynatmaz oyunu 30 60fps arası mesela

Hocam düzeltme falan en az 3-4 ayı var, Valve paraları aklıyor gerisini çok düşünmüyor son kararları çok saçma buluyorum.

Hocam 8GB mi 4GB modelimi?
yok hd6570 var 2gb

rx570 daha almadım

peki hiçmi oynatmaz oyunu

şuanda hd6570var değişicem bunu mcde bile kasıyo shader var
Yani dediğim gibi sadece ekran kartı oyun için yeterli ama diğer parçalarınız sıkıntı. Drop yaşarsınız, FPS normalden çok daha düşük olur ama oynatır. Zevk alıp almamak size kalmış.

Hiç mi oynatmaz oyunu 30 60FPS arası mesela

Hocam oynatır fakat bakın drop yersiniz drop dediğimiz şeyde şudur; bir anda FPS 400 mesela yani bir anda 40 50'ye çakılıyor.

Hiç mi oynatmaz oyunu 30 60FPS arası mesela

Yok HD6570 var 2 GB

RX570 daha almadım

İşte RX 570'in modelini soruyorum fakat bütçeniz varsa RX580 alın, çok fenasal bir kart cidden oyunların hepsini oynatıyor.

İşte RX 570'in modelini soruyorum fakat bütçeniz varsa RX580 alın, çok fenasal bir kart cidden oyunların hepsini oynatıyor.
570 kötümü ki?

çözünürlük 600pde kaç fps verir

biraz fazla sordum kusura bakma ama hayalimdi bu oyunu kendi pcmden oynamak 40 60 yeterli

Yani dediğim gibi sadece ekran kartı oyun için yeterli ama diğer parçalarınız sıkıntı. Drop yaşarsınız, FPS normalden çok daha düşük olur ama oynatır. Zevk alıp almamak size kalmış.
60verirmi mesela

fazla soru sordum sende kusura bakma

Yeni konular

Geri
Yukarı