RX 570 Cyberpunk 2077 performansı

RDR2 optimizasyon özürlüsü mü? Ben çoğunlukla High, 2-3 tane Ultra ayarlarda 55-60 FPS aldım. RX 570, 3200G, ve Crucial Ballistic 8x2 3000 MHz RAM ile.
Gerçekten High ayarlarda mı aldınız bu değerleri? Bende de RX 570 ve i3 9100F var. Yakında oyunu almayı düşünüyorum. Ortalama kaç FPS alırım?

Gerçekten High ayarlarda mı aldınız bu değerleri? Bende de RX 570 ve i3 9100F var. Yakında oyunu almayı düşünüyorum. Ortalama kaç FPS alırım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada detaylı testi var. Adamın kullandığı işlemci ve sistemin geri kalanı çok yüksek. Ona rağmen ekran kartının verdiği değer medium ayarlarda 55-60 FPS. High ayarlarda 30'lara düşüyor. Fakat sizin RAM'iniz ve işlemcinize de bakacak olursak bu değerler biraz daha düşecek demektir. Gerçekçi olmak gerekirse yarısı medium bazıları High olacak şekilde Custom ayarlarsanız 40-50 FPS arası oynayabileceğinizi umuyorum.

Evet, ama undervolt ile ufak bir OC yaptım (110 MHz kadar), her kart aynı olacak diye birşey yok. Büyük ihtimal benim kadar alırsınız diye düşünmekteyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada detaylı testi var. Adamın kullandığı işlemci ve sistemin geri kalanı çok yüksek. Ona rağmen ekran kartının verdiği değer medium ayarlarda 55-60 FPS. High ayarlarda 30'lara düşüyor. Fakat sizin RAM'iniz ve işlemcinize de bakacak olursak bu değerler biraz daha düşecek demektir. Gerçekçi olmak gerekirse yarısı medium bazıları High olacak şekilde Custom ayarlarsanız 40-50 FPS arası oynayabileceğinizi umuyorum.
Ekstra 8 GB RAM kısa zamanda ekleyeceğim hocam. Orta ayarlarda 55 - 60 FPS yeterli olacaktır bana.

Sabit 70 FPS alırsın.

2a94ff8d-65c5-4da5-9bcf-09282f79a979-m-thumb.jpg

Arkadaşlar seneye yeni PC toplayacağım parçaları şöyle.

Anakart: Gigabyte B450M S2H.
İşlemci: Ryzen 3 3200G (2 ay APU kullanacağım)
Ekran kartı: XFX RX570 4 GB (1100TL altına düşerse 8 GB'de olabilir)
2×8 GB 3000 MHz RAM.

Bu sitemle Cyberpunk'da orta yüksek karışık ayarlarda ve düşük ayarlarda kaç FPS alırım.
Oyunun daha sistem gereksinimleri açıklanmadı. Açıklansa bile optimizasyon konusunda ne kadar iyi olacak orası ayrı bi' soru işareti.

Ama ben oynayabileceğini düşük- orta karışık ayarlarda oynayabileceğini düşünüyorum.

Eki Görüntüle 630146Bu siteyi öneririm gerçekten çok kaliteli bir site. Bu site oyunun ortalama istediği sistemi en doğru şekilde tahmin edebiliyor. Günümüz var olan oyunlarında ise doğru sonucu zaten veriyor. Ben hep burayı kullanıyorum. Kendi sistemimi örnek olarak yaptım. Oyunun ismini yazıp bu siteye girip sisteminizi seçip istediğiniz oyuna bakabilirsiniz.
Kağıt üzerinde karşılaştırma yaptığı için kesin bir sonuç vermiyor.

Sistem gereksinimlerinde GTX 960 yazıyor o 1080 Ti diyen yerler eski işlemci olarak da tam hatırlamıyorum ama galiba i5 4700K olabilir.
İnternette minimum 1080 Ti yazıyor ama doğru olduğunu sanmam bu kadar büyük bütçeli bir oyununun çok az satmasını istemedikleri için giriş seviye ekran kartlarında da çalışacak şekilde yaparlar diye düşünüyorum ama nasıl grafiklerde olur bilemem.

Minimum GTX 960 nereden baktınız bilmiyorum ama yanlış bilgi.
Sistem gereksinimlerinde GTX 960 yazıyor o 1080 Ti diyen yerler eski işlemci olarak da tam hatırlamıyorum ama galiba i5 4700K olabilir.

Minimum GTX 960 nereden baktınız bilmiyorum ama yanlış bilgi.

Doğru bilgi o 1080 Ti 2019'da çıkan yanlış bilgi isterseniz link de atarım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı