RX 570 driver kurulumu sonrası WattMan hatası almak

Makaleler
1
20.11.2 sürümüne geçiş yaptım. Geçtikten ertesi gün bilgisayarı açayım dedim, açılmadı. Düğmesinden kapatıp açtım, "WattMan" adlı hatayı vermiş. Ne bu driver ile zorum be... RX 570 iyi güzel de 20.4.2'den sonra iyi bir driver çıkmadı daha.

RX 570 için önerim 20.4.2 sürümüdür. Tek sorun yaşamadığım driver. 20.9.1 yüklediğimde VRAM tamamen boşta kullanıyordu. Boşta yüzde 30 CPU kullanımı yapıyordu. 20.11.2 sürümünde de WattMan hatası almaya başladım. Overclock yapmadım. Çok önceden yaptım ama çok az bir şey. Fan profili oluşturdum sadece.

Siz siz olun RX 570 için ikide bir güncel sürümü indirmeyin. 20.4.2 tavsiyemdir. Şimdi lanet ettiğim DDU adlı programı 23456. kez indiriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok ilginçtir ki her güncellemeyi yapıyorum ancak hata ile karşılaşmıyorum. Bazen şaşırıyorum gerçekten. Geçmiş olsun hocam çile resmen. Adamı uğraştırmaktan başka bir şey yaptırmıyor.

Hangi marka, model RX570?

Hangi marka, model RX570?
PowerColor RX 570 4 GB kullanıyorum. Şu GameGaraj dedikleri yerden aldım sistemi. Gayet güzel sorunsuz çalışıyor soğutma olarak bayağı iyi. Sadece 800 RPM ile 80 derece oldu ki 800 RPM'i hızlandırdım. RDR2 oyununda en fazla 72-73 derece görüyorum. 1600 RPM.
Valla sağ olun hocam. 20.11.2 sürümüne sorunsuz demişlerdi, indirdim. Hatanın kralını yedim... Zamanında 20.9.1 için de demişlerdi fakat onda da güzel güzel hata yedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…