RX 570 görüntü kesiyor

Küçük kobra

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul
Merhabalar, RX570 ekran karımın termal macun değişimini yaptım. Sisteme taktım oyuna girerken birden monitör sinyal yok dedi, sistemi kapatıp açtım DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurdum bir şey olmadı. Sıcaklık değerlerine baktım önemli bir şey yoktu. FurMark ile sitres testi yapıyorum, 85 derece olmadan kendini kapatıyor. Kullandığım termal macun da kalitesiz bir şey değil ama sorunu çözemedim. Sistem boştayken bir şey olmuyor şu an bu sistemden yazıyorum.

Merhabalar, RX570 ekran karımın termal macun değişimini yaptım. Sisteme taktım oyuna girerken birden monitör sinyal yok dedi, sistemi kapatıp açtım DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurdum bir şey olmadı. Sıcaklık değerlerine baktım önemli bir şey yoktu. FurMark ile sitres testi yapıyorum, 85 derece olmadan kendini kapatıyor. Kullandığım termal macun da kalitesiz bir şey değil ama sorunu çözemedim. Sistem boştayken bir şey olmuyor şu an bu sistemden yazıyorum.

Bende MSI RX570 4 GB OC kartımın termal Macunu'nu değiştirdim 2 gün önce. Teste soktuğumda 55 dakika sonunda 76'yı gördü en son fakat bir sıkıntı olmadı. Yalnız senin sorunun muhtemelen donanımsal bir şey yazılımsal olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca o aldığın hatayı kartı ilk aldığımda yaşıyordum PC açıkken birden görüntü gidiyordu yeniden başlatmadan gelmiyordu onu da kablo değiştirerek çözmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı