RX 570 i5 7400 sistem Hogwarts Legacy oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Emre Ersönmez

Hectopat
Oyunu almayı düşünüyorum ancak sistemimden şüpheliyim.
Daha yeni bir SSD aldım, SSD'ye yükleyeceğim oyunu umarım bir umut daha iyi çalışır ancak diğer sistem bileşenleri beni korkutmakta.

Sistem:
Ekran kartı: ASUS ROG STRIX 4 GB RX 570.
İşlemci: i5 7400 3.00 GHz.
Anakart: MSI B250M Gaming Pro.
SSD: Kioxia 500GB NVMe M.2 SSD.
RAM: Corsair Vengeance 8 GB DDR4 2400 MHz.

Nasıl bir performans bekleyebilirim? Bilenler aydınlatırsa memnun olurum.

Oynarsınız hocam. Orta grafik ayarlarında 60 fps bekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Tabi yanlış da düşünüyor olabilirim fakat oyunun sistem gereksinimleri aşağı yukarı böyle bir performansı işaret ediyor.

Oyun sistem gereksinimleri yükseldi ve minimum RAM 8 GB iken 16 GB'ye çıktı bir kaç hafta önce. İşlemci ve ekran kartı minimum için yeterli ama RAM yetmeyebilir. Çıkmasını beklemeni öneririm.

Oyun sistem gereksinimleri yükseldi ve minimum RAM 8 GB iken 16 GB'ye çıktı bir kaç hafta önce. İşlemci ve ekran kartı minimum için yeterli ama RAM yetmeyebilir. Çıkmasını beklemeni öneririm.
Fiyatın artmasından korkmaktayım. Yoksa ben de bekleyip sistem testlerinden sonra almak istiyorum. Beni de tedirgin eden oyunun 16GB RAM istemesi...

Oyunun performansına etki eder ancak açılmama gibi bir problem olur mu?

Oynarsınız hocam. Orta grafik ayarlarında 60 FPS bekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Tabii yanlış da düşünüyor olabilirim fakat oyunun sistem gereksinimleri aşağı yukarı böyle bir performansı işaret ediyor.

Orta ayarlarda 60 FPS alırsam şeker dağıtırım diye düşünüyorum :D

Şöyle kasmadan Hogwarts'ın o güzelim atmosferini yakalayabilirsek 30-40 FPS dolaylarında yeterlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı