RX 570 - i7 3770 sistemin oyun performansı kötü

ugurbaba

Hectopat
-Cümleten iyi akşamlar arkadaşlar sorunum şudur;
Arkadaşlar Windows 10 açılması olsun, oyunlardaki performans olsun illaki bir drop ve hafif kasmalar meydana geliyor ve ben bunu senelerce uğraşıp bulamadım hala.
Örnek olarak aşağıda verdiğim Spider-Man Remastered PC oyunu kısa özet olarak MSI Afterburner ile size sunmak istedim.
Sizce değerlere bakılırsa hangi yerde sorun ağır basıyor? Donanımsal olarak mı sorunum var acaba öneriler sunabilir misiniz?
+Not: Aklınıza gelebilecek her türlü işlemciyi sömüren uygulamaları vs kapattım, ekran kartı macununu değiştirdim 20 TL'lik markasız ile, fan temizliği yaptım, 16 GB RAM takviyesi yaptım, undervolt işlemlerini yaptım, format attım hiçbir sonuç elde edemedim.
+Bu videoyu izleyip değerleri kontrol edip çözüm önerisi sunabilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem özelliklerim;

-İşlemci: Intel(R) Core(tm) i7-3770 CPU @ 3.40GHz 3.40 GHz.
-Ekran kartı: Radeon RX 570 series 4 GB.
-RAM: 16, 0 GB 1600 MHz Kingston.
-Anakart: ASUS-P8H61-MX USB3.
-Sistem: Windows 10 Home.
-Power: ZM500-LE Zalman.
-Disk: 1 TB HDD.
-İşlemci fan: Snowman m-200+kasa içinde büyük bir fan.

Sistemin gücü belli güncel değil artık i7 3770 tamam zamanında iyi işlemciydi fakat hafif kasmalar sürücü kaynaklıda olabilir. Disk kaynaklıda olabilir. Oyun crack ise bundan da olabilir.

Bir şey soracağım değerleri kontrol ettiğinizde herhangi bir sorun gördünüz mü? Ve Youtube'de incelediğim sistem aynı performanslar gayet iyi bende mi sorun var anlamadım ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı