RX 570 için en stabil sürücü

Tabii bunu uygulamadan önce eski sürücüyü DDU ile kaldırıp @Berkay Davas hocamın verdiği sürümü kurabilirsiniz. Önce o sürücüyü indirin, daha sonra da DDU ile eski sürücüyü kaldırın. Bilgisayar yeniden başladığında indirdiğiniz sürücüyü kurarsınız artık. Bu arada DDU kullanım rehberi aşağıda mevcut.

Birinde stabil olan sürücü diğerinde stabil olmayabiliyor. Şu ana kadar bende en stabil olan RX570 sürücüsü 20.4.2 (WHQL) sürücüydü. İndirmek isterseniz diye aşağıda link var. Linki açtıktan sonra sayfayı aşağıya kaydırın ve indirmek istediğiniz sürümü seçin.

20.4.2 sürücüsünün stabil olup olmadığını nereden biliyorsunuz? Rica etsem bu şekilde bir grafik var mı, varsa paylaşır mısınız?

20.4.2 sürücüsünün stabil olup olmadığını nereden biliyorsunuz? Rica etsem bu şekilde bir grafik var mı, varsa paylaşır mısınız?
Grafik varsa bilmiyorum. Kendim kullanırken diğer sürücülerde VRAM sıkıntısı, kullanım sıkıntısı vb. sıkıntılar olurken 20.4.2 sürücüsünde hiç bu sorunlarla karşılaşmadım. Deneyerek görebilirsiniz isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı