RX 570 için HDR nasıl açılır?

Demir selim

Centipat
Daha fazla  
Yazdığım gibi. Bu kart için HDR özelliği mevcut ama nasıl aktif edeceğimi bilmiyorum. Şunu sormak istiyorum; açmak için HDR monitöre sahip olmak mı lazım yoksa kart da olması yeterli mi? Bir de nasıl açıp kapatacağımı söylersiniz çok iyi olur. İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörün desteklemesi lazım diye biliyorum. Sadece kart desteklese, monitör desteklemese: Karttan gelen HDR görüntüyü monitör size sunamaz yani değişen bir şey olmaz.

Peki bana 2500 TL civarı bir HDR monitör önerir misiniz pivot Full HD 144Hz ve HDR bir monitör.
Monitörün desteklemesi lazım diye biliyorum. Sadece kart desteklese, monitör desteklemese: Karttan gelen HDR görüntüyü monitör size sunamaz yani değişen bir şey olmaz.

Windows ayarlarından açılıyor. Monitörün desteklemesi de şart.

Önerirseniz çok iyi olur.

Hiç kullanmadığım için önermesem daha iyi olur :) kağıt üstünde verilen bilgiler doğrultusunda ilerleyebilirsiniz. Marka sıkıntısı monitör için çok önemli bir kriter sayılmaz, bilinmedik markalar dışında. Kullandığım için Acer ve ViewSonic kaliteli ve uygun fiyatlıdır onlara bakabilirsin.

Hiç kullanmadığım için önermesem daha iyi olur :) kağıt üstünde verilen bilgiler doğrultusunda ilerleyebilirsiniz. Marka sıkıntısı monitör için çok önemli bir kriter sayılmaz, bilinmedik markalar dışında. Kullandığım için Acer ve ViewSonic kaliteli ve uygun fiyatlıdır onlara bakabilirsin.

Tamam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı