RX 570 için kaç W gerekli?

Hocam konudan bağımsız sormak istiyorum da +80 plus sertifikasız PSU almak güvenilir mi?

Yanıtlarınız için teşekkürler, ekran kartının kitapçığının belirttiğine göre minimum 450W ama hesaplarımıza bakarsak 450W yeterli olur gibi gözüküyor. Tabii bana göre.

Testlerde Pulse modeli 187 W zirve tuketim gormus. Polaris'lerde power spike yaygindir boyle bir durumda da 200'u rahat gecer, onerileni 450 W olsa bile zorunda kalinmadikca onermem yukarda atilanlardan birini tercih edin mumkunse.

500w eli yüzü düzgün bir PSU versah versah yetecektir.

Testlerde Pulse modeli 187 W zirve tuketim gormus. Polaris'lerde Power spike yaygindir boyle bir durumda da 200'u rahat gecer, onerileni 450W olsa bile zorunlu kalinmadikca onermem yukarıda atilanlardan birini tercih edin mumkunse.

Aslında bu kartlar gereksiz güç çekiyor. Bendeji RX580 ROG STRIX en tepe 146W çekiyor ve diğer RX580'lerle aynı hatta yer yer 2-3 FPS fazla veriyor. RX570 alıp UV yapmak lazım.

Kalitesiz bir PSU'nun normalde yetecek güçte olup ama yine de sistem kapanmalarının olduğunu görmüştüm. Yani marka da fark ediyor.
Aslında sorun şu an PSU gücünden çok PSU markasına döndü. Hadron gibi ucuz ürünlere çok güvenemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…