RX 570 İçin N11, 11.11 İndirimini Beklenmeli mi?

Ömer_Engin

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaslar malum son gunlerde AMD RX serisi kartlarda muthiş indirimler var. Ben de RX 570'i kestirdim gozume. N11'de 11 kasım icin %11 indirim kuponum var. Ben de düşündum ki acele etmeyeyim bekleyeyim. Ekledim sepete karti. Ekledigim zamanki fiyati 932 TL idi.

Gece yarisi N11'de gezerken bir baktim ki pat diye fiyat 1015 TL'ye yükselmiş. Benim icime bir kusku düştü. Kar edeceğim derken zarar etmekten korktum ve HB'den 895 TL'ye hemen sipariş verdim. Su anda hala N11'de 947 TL'ye satiliyor. Eger fiyat boyle kalirsa kupon ile birlikte 11 Kasım'da 845 TL'ye alabilirim. Bu da 50 TL kar demek. Cok kararsız kaldim. Elimdeki karti HB'ye iade edip N11'den mi almaliyim, yoksa riske girmeyip HB'den aldigim kartla devam mı etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim düşüncem HB iade verene kadar zaten 11 Kasım olur. Yani ben olsam bu kadar kasmazdım. Pirince giderken elindeki bulgurdan da olma şansın var. Kurun ne olacağı belli değil.

Benim düşüncem HB iade verene kadar zaten 11 Kasım olur. Yani ben olsam bu kadar kasmazdım. Pirince giderken elindeki bulgurdan da olma şansın var. Kurun ne olacağı belli değil.
Haklısınız. Biraz fazla kasıyorum gibi ama ne bileyim keske yapsaydim demekten korkuyorum. Bi de o kadar alarm kurdum kupon kastim falan bosa gidicek gibi. :)

Arkadaslar malum son gunlerde AMD RX serisi kartlarda muthiş indirimler var. Ben de RX 570'i kestirdim gozume. N11'de 11 kasım icin %11 indirim kuponum var. Ben de düşündum ki acele etmeyeyim bekleyeyim. Ekledim sepete karti. Ekledigim zamanki fiyati 932 TL idi.

Gece yarisi N11'de gezerken bir baktim ki pat diye fiyat 1015 TL'ye yükselmiş. Benim icime bir kusku düştü. Kar edeceğim derken zarar etmekten korktum ve HB'den 895 TL'ye hemen sipariş verdim. Su anda hala N11'de 947 TL'ye satiliyor. Eger fiyat boyle kalirsa kupon ile birlikte 11 Kasım'da 845 TL'ye alabilirim. Bu da 50 TL kar demek. Cok kararsız kaldim. Elimdeki karti HB'ye iade edip N11'den mi almaliyim, yoksa riske girmeyip HB'den aldigim kartla devam mı etmeliyim?

Öncelikle N11 üzerinden alabileceğiniz kart,

Sapphire 11266-34-20g Pulse Itx Radeon Rx 570 4gd5 4gb 256bit Gd - n11.com

Tek fanlı ve ETERNAL isimli bir firma satıyor.

Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 4 GB 256 Bit DDR5 Ekran Fiyatı

Hepsiburadadaki karta baktığımızda yine tek fanlı fakat satıcı Sapphire resmi firması,
ben doğru kararı verdiğinizi düşünüyorum.N11de kişisel dükkanlardan almak yerine resmi bir firmadan aldınız.

Öncelikle N11 üzerinden alabileceğiniz kart,

Sapphire 11266-34-20g Pulse Itx Radeon Rx 570 4gd5 4gb 256bit Gd - n11.com

Tek fanlı ve ETERNAL isimli bir firma satıyor.

Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 4 GB 256 Bit DDR5 Ekran Fiyatı

Hepsiburadadaki karta baktığımızda yine tek fanlı fakat satıcı Sapphire resmi firması,
ben doğru kararı verdiğinizi düşünüyorum.N11de kişisel dükkanlardan almak yerine resmi bir firmadan aldınız.
Yorumunuz icin tesekkur ederim. :) Bende o sekilde dusundum. Kisisel dükkan olunca fiyatlara pek belli olmuyor.

N11 de 2 tane satici daha kartı satıştan kaldırmış. İyi ki HB den almışım. Almak isteyen varsa son 7 kart HB de. Tek fan olmasına takılmayın. En fazla 80 dereceyi gördüm.
Güncelleme: Arkadaşlar N11 de kart tükenmiş. En ucuzu su anda 1000 TL civarinda iyi ki almışım HB den. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı