RX 570 karıncalanma ve mavi ekran sorunu

Kvnc44

Hectopat
RX 570 Gigabyte 4 GB kart aldım dün elime ulaştı ilk gün biraz çalıştı bugün PC'yi açtığımda önce karıncalanma oldu sonra mavi ekran hatası (onarım falan) çıktı. PC'ye reset attım 2 3 defa düzelmedi. Bende köklü çözüm olarak hemen iade talebinde bulundum ve yarın ilk iş olarak kargoyla göndereceğim. Korkarak almıştım AMD'yi çok şikayet olduğunu duymuştum kumar oynadım dedim belki bende sorun olmaz ama gerçekten AMD sorunmuş. NVIDIA ekran kartımı yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım. NVIDIA alacağım 10 FPS fazla olacak diye paramla rezil olmam her gün korkarak acaba ne zaman WattMan mavi ekran siyah ekran hatası alacağım korkusuyla yaşayamam sorunla uğraşmak istemiyorum. 10 FPS az olsun ama sorunsuz bir ekran kartı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 1650 Super alabilirsiniz. 10 FPS eksik falan olmaz. Hatta fazla olur.

İşlemciniz i7 870 modeliydi sanırım. Evet darboğaz yaşayacaksınız fakat bütçenize göre de daha düşük ekran kartı tercih etmeyin derim. GTX 1650 Super alabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sisteminizi güncellediğiniz zaman bu ekran kartı işinize yarayacaktır.

İşlemciniz i7 870 modeliydi sanırım. Evet darboğaz yaşayacaksınız fakat bütçenize göre de daha düşük ekran kartı tercih etmeyin derim. GTX 1650 Super alabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sisteminizi güncellediğiniz zaman bu ekran kartı işinize yarayacaktır.

Aynen kardeşim ben işlemcimden dolayı 1650 Super almaya çekiniyordum ama başka çare kalmadı inşallah fazla darboğaz olmaz.
Aynen kardeşim ben işlemcimden dolayı 1650 Super almaya çekiniyordum ama başka çare kalmadı inşallah fazla darboğaz olmaz.

1060 3 GB nasıl olur sizce

Bu arada oyunları rahat oynayabilir miyim yoksa darboğazdan sıkıntı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı