RX 570 MSI Afterburner değerleri

staufen

Hectopat
Daha fazla  
RX 570 ekran kartım için MSI Afterburner indirip değerlere baktığımda böyle bir tablo görüyorum, hiçbir şeyle oynamadım. Normal mi bu ayarlar?

Dosya Ekleri

• 4.jpg
    4.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 49
RX 570 ekran kartım için MSI Afterburner indirip değerlere baktığımda böyle bir tablo görüyorum, hiçbir şeyle oynamadım. Normal mi bu ayarlar?

Evet gayet normal. Bu programı kullanmayı detaylı olarak bilmiyorsanız kesinlikle bilgisayarınızda yüklü halde olmasın. Velhasıl farklı sıkıntılara sonuç verebilir. Fps vb. değerler görmek istiyorsanız sadece o amaçla üretilen yazılımlar mevcut.

Evet gayet normal. Bu programı kullanmayı detaylı olarak bilmiyorsanız kesinlikle bilgisayarınızda yüklü halde olmasın. Velhasıl farklı sıkıntılara sonuç verebilir. FPS vb. değerler görmek istiyorsanız sadece o amaçla üretilen yazılımlar mevcut.

Teşekkürler. Şöyle bir sıkıntı var ama 2 gün önce 60 Hz monitörümde CS:GO'da ortalama 315 FPS değeri alıyorken şimdi 144 Hz monitörde ortalama 200 FPS alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

Evet gayet normal. Bu programı kullanmayı detaylı olarak bilmiyorsanız kesinlikle bilgisayarınızda yüklü halde olmasın. Velhasıl farklı sıkıntılara sonuç verebilir. Fps vb. değerler görmek istiyorsanız sadece o amaçla üretilen yazılımlar mevcut.
Tamda ekran görüntüsü almış bu konuyu açacaktım. Bende de armor modeli var hiç bir şeye dokunmadın sadece değerleri görmek için indirmiştim.Battlefront 2 gibi ağır bi oyunu oynarken sıcaklık 75 dereceye çıkıyor 76 oluncada fanlar baya bir sesli çalışıyor. Yapılması gereken bir ayar varmı fanla veya voltajla ilgili ?

Teşekkürler. Şöyle bir sıkıntı var ama 2 gün önce 60 Hz monitörümde CS:GO'da ortalama 315 FPS değeri alıyorken şimdi 144 Hz monitörde ortalama 200 FPS alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

Aynı ayarlarda mı oynadın her 2 monitörde? yoksa maksimum çözünürlük desteğine göre mi oynadın.

Tamda ekran görüntüsü almış bu konuyu açacaktım. Bende de armor modeli var hiç bir şeye dokunmadın sadece değerleri görmek için indirmiştim.Battlefront 2 gibi ağır bi oyunu oynarken sıcaklık 75 dereceye çıkıyor 76 oluncada fanlar baya bir sesli çalışıyor. Yapılması gereken bir ayar varmı fanla veya voltajla ilgili ?

Rx 570 modellerinin farklı markalarında kaynaklı kronik denebilecek tarzında biraz fazla ısınma problemi mevcut. Zaten bir çok yorum, konu bulabilirsin. Bunun önüne geçmek için under vb. işlemler yapanlar vardı. Benim bilgim yok bu konuda fakat tavsiye etmiyorum. Garanti dışı işlemler olarak gördüğüm için.

Daha sağlıklı işlemler için ekran kartına farklı özel fan profilleri yapanlar vardı. Akabinde temp limiti bırakıyorlardı.

Aynı ayarlarda mı oynadın her 2 monitörde? Yoksa maksimum çözünürlük desteğine göre mi oynadın.

RX 570 modellerinin farklı markalarında kaynaklı kronik denebilecek tarzında biraz fazla ısınma problemi mevcut. Zaten birçok yorum, konu bulabilirsin. Bunun önüne geçmek için under vb. işlemler yapanlar vardı. Benim bilgim yok bu konuda fakat tavsiye etmiyorum. Garanti dışı işlemler olarak gördüğüm için.

Daha sağlıklı işlemler için ekran kartına farklı özel fan profilleri yapanlar vardı. Akabinde temp limiti bırakıyorlardı.

2 Monitörde de aynı ayarlarda oynadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı