RX 570 ne kadar eder?

Hacı sen napıyorun ya :D 3K direk isteyen oldu vermedim, 2'ye olan ilanlardan hangisi temiz sağlam? Adamın kafasını karıştırıp fiyatı öldürtme.
Çok büyük bir hata yapmışsın o zaman, arkadaş ilan açarsa görebilir gelen tepkilerden durumu :) 3'e vermeyerek hayatının hatasını yapmışsın, gidip 4 5 ay önceki teklifi söylemiyorsan tabii :)

Hacı sen napıyorun ya :D 3K direk isteyen oldu vermedim, 2'ye olan ilanlardan hangisi temiz sağlam? Adamın kafasını karıştırıp fiyatı öldürtme.
Şu anda 3000'e verilmediyse bundan sonra pişmanlık dolu günlerin başlangıcı olabilir sizin için üzülerek söylüyorum.

Hayır canım niye pişmanlık duyayım şu an o kart hala minimum 3 liradan satılır. Hayatımın niye pişmanlığı olsun ki kardeşim hadi en kötü senaryo satılmadı diyelim 3 liraya 2.5'a satıldı, yerine alacağım kartında fiyatı düşüşte zaten şu an. Keşke hepsi düşse bizde ederinin fazlasına satmaya uğraşmasak rahat bir şekilde alışverişimizi yapsak.

Enayi birini 1 ay içinde bulur muyum?
Hocam 3000 TL'ye ilanlar var.

Sarı sitede zaten her şey tavan fiyatta :) hala 1050 Ti'ya 3000 ve üstü isteyen var. Dediğim gibi 2500 ideal fiyatı. 2000-2300 arası genellikle mining çıkması 2500 civarı ise normal kullanıcı fiyatı.

Geri
Yukarı