RX 570 Nitro WattMan hatası

Renfrii

Kilopat
Daha fazla  
1 ay önce yaşamıştım bu sorunu. Güncelleme gelince sorun kalkmıştı fakat bu gün NFS Heat oynarken 2 kez kapandı bilgisayar. WattMan bildirimi geldi. Bir tek NFS'de oluyor bu sorun. Diğer bütün oyunlar da olmuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Sıcaklık 45 dereceyi geçmiyor. Daha önce undervolt yapmayı denedim, olmadı. Tavsiyeleri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile silip sorun sorun yaşamadığınız bir sürücüye dönün. Olmazsa fan ayarlarını yükseltin ısınmayı düşürün. Bunlar işe yaramazsa UV yapmak kesin çözüm.

Hocam, sürücü kaynaklı da olabilir. Arkadaşlarımın dediği gibi WHQL sürücüyü kurup deneyin. 20.9.1 deneyebilirsiniz.

Ben RX570 ile 20.11.2 sürümünü kullanıyorum. Gayet stabil ve güzel performansı var. Tavsiye ederim. Hiç WattMan yemedim. Maşallahınızı alırım. 😄

Bana PC'yi alk aldığım hafta 2 kez yaptı dondu kapandı açınca da WattMan ayarları geri yüklendi dedi daha da yapmadı

not: 21.1.1 sürümünü kullanıyorum

Şu an bende de 21.1.1 kurulu bir gündür sorun yaşamadım arada sıra da olacaksa bir şey yapmaya gerek yok deniyorum test amaçlı 6 saat NFS oynadım bir şey olmadı inşallah böyle devam eder :D

Şu an bende de 21.1.1 kurulu bir gündür sorun yaşamadım arada sıra da olacaksa bir şey yapmaya gerek yok deniyorum test amaçlı 6 saat NFS oynadım bir şey olmadı inşallah böyle devam eder :D
Ben de daha 21.1.1 ile pek sorun yaşamadım. WattMan hatası dedi bir kere fakat bilgisayar falan kapanmadı hiç.

WattMan hatasının net bir çözümü olmadığı gibi donanımsal veya yazılımsal kaynaklı da olabilir. Eğer bu hata ile sıkça karşılaşmaya başlarsanız gerek forum içerisinde gerekse de internette birçok çözüm yöntemleri var artık hangisi çözüm olursa.

Geri
Yukarı