RX 570 overclock

Az bir FPS farkı olur ve Pulse modelinin soğutması zayıf diye biliyorum hiç uğraşma kafan ağrımasın.

Overclock için iyi bir soğutma sistemi lazım dostum fark o kadar fazla olmaz tavsiyem uğraşma bence.

O işlemciye RX 570'de gitmemiş yahu dostum OC yapamaya değmez.

Bence de OC yapmaya değer ama o model ısınan bir model olduğundan ve de siz de OC yapmayı çok bilmediğinizden dolayı bence OC yapmayın derim.(Bir de o işlemciye RX 570 uymamış mı sanki )

5-6 FPS için çok fazla ısınacağını düşünüyorum. Hatta 2-3 FPS artış olcağını düşünüyorum.

Yukarıda yazdım, FPS artışı olmaz ITX modelde ama Nitro+ gibi kartlar kolaylıkla soğutabilir diye düşünüyorum.

Sağ olun öneriler için yapmayacagım sogutması kötü diyenler için %70'e ayaralyıp GTA 5 girdiğimde Ultra'da 65 derecenin üstüne çıkmadı bence yeterli işlemciye uymamış diyenelr içinde işlemciyi güncelledim DDR3'tü sistemim ekran karrtı için Big Navi ve 3000 serisini bekliyeceğim hangisi cazip gelirse artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…