Çözüldü RX 570 oyunlarda takılma ve ekranda çizgilerin çıkması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ayhanpksy

Decapat
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere. Topladığım oyun kasası başlarda sıkıntı çıkarmıyordu. ne zamanki BIOS güncelleme üstüne ekran kartının son sürümünü yükledim, o zamandan beri arıza çıkartmaya başladı.

Sistem özelliklerim:

AMD R5 1600X
MSI RX570 ARMOR 4gb 256 bit
MSI B450M PRO-M2 V2
CORSAIR 8GB RAM 3000mhz

Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Çıldırmak üzereyim.

NOT: Sadece kasa aldığım için monitorum yok, bu yüzen 49" TV'ye HDMI ile bağlantı yapıyorum. acaba TV'den mi kaynaklanıyor? Onuda bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

384155

Çözüm
Sorun çözülmüştür. Ekran kartı üzerindeki kablo girişinin bir soketi tam oturmuyormus. Yedek olan girişi taktık, sorun çözüldü. Çok şükür ekran kartında sıkıntı yokmus :)
Sorun çözülmüştür. Ekran kartı üzerindeki kablo girişinin bir soketi tam oturmuyormus. Yedek olan girişi taktık, sorun çözüldü. Çok şükür ekran kartında sıkıntı yokmus :)

Çözüm
O yüzden hiç güvenmiyorum AMD ye. GTX 1050 ve ya 1050 Ti alırım onun yerine. FPS az verse de İntel daha iyi.
İntel mi ? Nvidia olcak sanki. :) Bu fikre kesinlikle katilmiyorum. Her firmada ufaj tefek hatalar olabilir ki sorun arkadastan kaynakliymis. Nvidia dan AMD ye gecen biri olarak AMD den cok memnun kaldigimi soyleyebilirim.

İntel mi ? Nvidia olcak sanki. :) Bu fikre kesinlikle katilmiyorum. Her firmada ufaj tefek hatalar olabilir ki sorun arkadastan kaynakliymis. Nvidia dan AMD ye gecen biri olarak AMD den cok memnun kaldigimi soyleyebilirim.
Hocam sürekli sorun çıkarıyor AMD ekran kartları. Bu arada hata yapmışım, Nvidia olacaktı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı