RX 570 R5 2600 CS:GO performansı

Turbo Sync

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Yukarıdaki sistemde CS:GO oynarken hangi ayarlarda oynayabilirim? Ayrıca hangi ayarlarda kaç FPS alır? Lütfen yazalım.

Tüm ayarlar ultra şekilde oynayabilirsin. Tahmini olarak 200-300 arası FPS alırsın.

CS:GO ağır bir oyun değil, hangi ayarlarda oynarsanız oynayın tahminimce en kötü +170 FPS alırsınız gibime geliyor.

Ultra ayarlarda yer yer 70 FPS görmüşlüğüm var ancak ortalama olarak 60 FPS alırsınız. Bende RX 570 kullanıcısıyım. Haritadan haritaya değişiklik görebilirsin. Yer yer 50-55 değerlerine de inip çıkabilirsin.

Estağfirullah tabii ki de öyle anlamam merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin. Konuya gelecek olursak Ultra ayarlarda en düşük 60-50 arası görürsün. Ortalama da 70-80 alırsın.

Estağfirullah tabii ki de öyle anlamam merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin. Konuya gelecek olursak Ultra ayarlarda en düşük 60-50 arası görürsün. Ortalama da 70-80 alırsın.

Teşekkür ederim. O zaman Very High ayarlarda Full akıcı bir şekilde oynayabilirim. Çok da zorlamaya gerek yok. Oyun grafikleri net gözüksün yeter. Çok teşekkürler.

Bana kalırsa gerekli ayarları orta veya yükseğe çek. Gereksiz ayarları düşükte kullan. Tabii seçim senin.

Bana kalırsa gerekli ayarları orta veya yükseğe çek. Gereksiz ayarları düşükte kullan. Tabii seçim senin.

Yorumlara göre tahmini 90 FPS alırım. Bana yeter de artar. Ama ciddi FPS düşüşü varsa hangi ayarları düşürmem gerektiğini yazar mısınız?

Teşekkür ederim. O zaman Very High ayarlarda Full akıcı bir şekilde oynayabilirim. Çok da zorlamaya gerek yok. Oyun grafikleri net gözüksün yeter. Çok teşekkürler.
İyi FPS istiyosan bazı ayarları yüksekte tut diğerleri lowda kalsın.İyi bir kalite istiyosan da full ayarlarda oynama yüksekte oyna.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…