RX 570 sıcaklık değerleri nasıl?

Emoji varken nokta kullanılmamasının ceza olarak saymıyorlar sanırım. Soru ise ve soru işareti yoksa değişir tabii.

Ben bir şansımı deneyeyim. :D
Emoji varken nokta kullanılmamasının ceza olarak saymıyorlar sanırım. Soru ise ve soru işareti yoksa değişir tabii.

Bu arada bir şey sormak istiyorum XFX RX570 4 GB modeline sahibim Witcher 3,GTA V gibi oyunlarda yüksek ayarlarda 72-79 arası sıcaklık oluyor sıcaklık değerleri nasıl?

Bu arada bir şey sormak istiyorum. XFX RX570 4 GB modeline sahibim. Witcher 3, GTA V gibi oyunlarda yüksek ayarlarda 72-79 arası sıcaklık oluyor. Sıcaklık değerleri nasıl?
XFX'in soğutmasına pek iyi gözle bakılmıyor açıkçası. Yine de ısılar çok yüksek sayılmaz. FurMark testinde sıcaklığı kontrol edin bir de. İsterseniz undervolt yapabilirsiniz.

Ekran kartınız RX 570 mi? Eğer RX 570'se sıcaklık degerleri nasıl?
Evet ekran kartım xfx rx570 8gb versiyonu. Isılar biraz yüksek bir çok oyunda 80 dereceyi görüyorum soğutmanın ve kasadaki hava akışının iyi olduğuna eminim fakat xfx'in bu rx500 serilerinin hepsinde bu ısı problemi var gözlemlediğim kadarıyla. Yeni çıkardıkları ekran kartlarında bu problemi çözmüşler fakat dediğim gibi xfx rx500 serisi kartlar biraz fazla ısınıyor.

Geri
Yukarı