RX 570 Sistem GTA V Online Drop Sorunu

Sefer Solmaz

Femtopat
Arkadaşlar sistemim güzel olmasına rağmen GTA 5 Online ve FiveM'de bayağı drop giriyor. PC'yi toplarken HDD değiştirmemiştim, eski PC HDD takmıştım bu HDD tam 9 yıllık. Sistemim RX570 4 GB i3 9100F ASUS Prime B365M-K anakart 8 GB DDR4 2400MHz RAM. Bu drop HDD'den mi kaynaklı acaba? Söyler misiniz ona göre yeni HDD veya HDD duracak SSD alacağım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistemim güzel olmasına rağmen GTA 5 Online ve FiveM'de bayağı drop giriyor. PC'yi toplarken HDD değiştirmemiştim, eski PC HDD takmıştım bu HDD tam 9 yıllık. Sistemim RX570 4 GB i3 9100F ASUS Prime B365M-K anakart 8 GB DDR4 2400MHz RAM. Bu drop HDD'den mi kaynaklı acaba? Söyler misiniz ona göre yeni HDD veya HDD duracak SSD alacağım teşekkürler.
Emin değilim ama ramden kaynaklı da olabilir.Diğer bazı kullanıcılar da 8gb ramden dolayı drop sıkıntıları yaşıyor.Yerinizde olsam rami 16gb yapardım.

Hdd devri bitti hocam bende de vardı bu sorun.Ssd alın.

Emin değilim ama RAM'den kaynaklı da olabilir. Diğer bazı kullanıcılar da 8 GB RAM'den dolayı drop sıkıntıları yaşıyor. Yerinizde olsam RAM'i 16 GB yapardım.

Bende de 8 GB RAM var MSAA X2 gerisi en yüksek ayarlarda hiç sıkıntısız dropsuz oynayabiliyorum RAM'dan olduğunu sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı