RX 570 sistem Hitman 2 performansı nasıldır?

mondprinz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Hitman 2 standart Edition ücretsizdi, aldım. İndiriyorum. Kaç FPS alırım? Yazar mısınız geç olmadan?
Sistemim: RX 570 4 GB OC, i3-9100F OC, 16 GB RAM 2400 MHz Ultra ayarlarda oynamayacağım. PC eskimesin. Kaç FPS alırım veya açmaz mı? Açar mı? Söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani dostum, konu açmak yerine, YouTube ye yazsan, bir ton benchmark testi mevcut zaten.
Ama yine de:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum YouTube'da bir sürü farklı benchmark var ama hepsi benim sistemimin aynısı değil ayrıca biri başka FPS veriyor biri başka FPS.

Merhaba. Ben Hitman 2 standart Edition ücretsizdi, aldım. İndiriyorum. Kaç FPS alırım? Yazar mısınız geç olmadan?
Sistemim: RX 570 4 GB OC, i3-9100F OC, 16 GB RAM 2400 MHz Ultra ayarlarda oynamayacağım. PC eskimesin. Kaç FPS alırım veya açmaz mı? Açar mı? Söyler misiniz?
Hocam, elbette ki açar. Ama ultra ayarlarda oynayabilir misiniz tam bilemiyorum orasını. Ama yüksek ayarlarda akıcı şekilde oynarsınız herhalde.

Geri
Yukarı