RX 570 sistem yükseltme

Othellos

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
  • Ekran kartım: ASUS ROG STRIX RX 570 4 GB OC
  • Anakartım: MSI Tomahawk Max B450
  • Power: 650W marka Rampage.
PSU yeterli midir?
Alacağım olan parçalar fotoğrafta.
Aynı işlemciyi kullanan varsa bir de soğutma alacağım. Kule tipi düşünüyorum F/P yormayacak şekilde yeterli olursa tabii ki...

Dosya Ekleri

• 20221011_214503.jpg
    20221011_214503.jpg
    128,1 KB · Görüntüleme: 21
  • 20221011_214444.jpg
    20221011_214444.jpg
    126,8 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba.
  • Ekran kartım: ASUS ROG STRIX RX 570 4 GB OC.
  • Anakartım: MSI Tomahawk Max B450.
  • Power: 650W marka Rampage.
PSU yeterli midir?
Alacağım olan parçalar fotoğrafta.
Aynı işlemciyi kullanan varsa bir de soğutma alacağım. Kule tipi düşünüyorum F/P yormayacak şekilde yeterli olursa tabii ki...

Hocam parça fiyatları Trendyol'da pahalıymış Akakçe'den en ucuz fiyatlara bakın derim.

Hocam parça fiyatları Trendyol'da pahalıymış Akakçe'den en ucuz fiyatlara bakın derim.

Göz atarım toplu bir yerden almak istedim taksit vs onun için böyle baktım uyumluluk hocam peki yani eksik bir şey yoktur değil mi bir de kule tipi Arctic Freezer 34 eSports Duo düşünüyorum Valorant oynuyorum onun için soruyorum yani bu parçalar monitörü destekler mi 280 FPS üstü alabilir yani testlerine bayağı bir göz attım.

Göz atarım toplu bir yerden almak istedim taksit vs onun için böyle baktım uyumluluk hocam peki yani eksik bir şey yoktur değil mi bir de kule tipi Arctic Freezer 34 e-sports Duo düşünüyorum Valorant oynuyorum onun için soruyorum yani bu parçalar monitörü destekler mi 280 FPS üstü alabilir yani testlerine bayağı bir göz attım.

Daha fazla FPS için ekran kartınızı yükseltmenizi öneririm. Ayrıca Teknobiyotik'te 5600X 3800TL gibi bir fiyata sahip oradan alırsanız 300TL cebinize kalır hatta monitör de 5500 civarında bulunabiliyor. Başka sitelerden alıp yapacağınız fiyat faydası ile ekran kartı yükseltebilirsiniz.

Daha fazla FPS için ekran kartınızı yükseltmenizi öneririm. Ayrıca Teknobiyotik'te 5600X 3800TL gibi bir fiyata sahip oradan alırsanız 300TL cebinize kalır hatta monitör de 5500 civarında bulunabiliyor. Başka sitelerden alıp yapacağınız fiyat faydası ile ekran kartı yükseltebilirsiniz.

Peki hocam ssdiler olarak bana link atar mısınız yani fiyatları iyi midir? Veya daha iyileri bulunabilir mi?

Geri
Yukarı