RX 570 sistemde "Adrenalin Editon Warning" hatası

Baturs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Masasında
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bugün elime RX 570 geldi fakat sürücüleri bir türlü doğru düzgün çalışmıyor. DDU ile defalarca kez kaldırıp tekrar kurdum, Windows Update'i kapattım tekrar denedim, YouTube'da ki videolarda ne deniyorsa yaptım fakat bir türlü sorun düzelmedi.

Screenshot_1.png

Burada da bir şeyler var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sayesinde yapabildim ama patladık :D Neyse ki yedeği almıştım ve ekstradan ekran kartı var bir şekilde halledeceğim.

En son çare Sapphire desteğe yazdım ve orijinal BİOS'u istedim umarım yardımcı olurlar.

Son düzenleme:
Bu video sayesinde yapabildim ama patladık :D Neyse ki yedeği almıştım ve ekstradan ekran kartı var bir şekilde halledeceğim.

En son çare Sapphire desteğe yazdım ve orijinal BİOS'u istedim umarım yardımcı olurlar.
Vatandaşın biri öyle yapmış. Son durum nedir?

Hocam bizim aradığımız da o zaten :) Micron 4 GB.

Etiketin resmini de gönderin.

Altta 10 MB'tan düşük boyutta JPEG veya ZIP görsel paylaşın diyor. Gönderin etiketin resmini. :)

Belki seri no vs. den bulurlar.

Son düzenleme:
Hocam bizim aradığımız da o zaten :) Micron 4 GB.

Etiketin resmini de gönderin.

Altta 10 MB'tan düşük boyutta JPEG veya ZIP görsel paylaşın diyor. Gönderin etiketin resmini. :)

Belki seri no vs. den bulurlar.

Zaten ben daha önce gönderdim ayrıca ticketı açarken seri numarası vb. şeyleri de istiyorlar fakat yine de sordular.

@turko35408

Bu BİOS'u atınca düzeldi driver yüklendi.
Sana da buraya kadar yardım ettiğin için teşekkür ederim elinden geleni yaptın :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı