RX 570 sistemde FH4 ayarları nasıl olmalı?

İşletim sistemi
Windows 10

acar92

Hectopat
Yeni soğutucu aldığım için artık ısınma sorunlarım yok. Ayarlardan yüksek yapıyorum her ayarı ama nedense ağaçlara baktığımda sinir bozucu oluyor; sanki yapraklar karıncalanıyor. Sistemim için en kaliteli hangi ayarı yapmalıyım?
  • İşlemci: Ryzen 3 1200 AF.
  • Ekran kartı: RX 570 4 GB.
  • Anakart: Gigabyte B450M-H
  • RAM: 8x2 3200 MHz.
  • PSU: 600W 80 Plus.
Oyunu hard diskte kurdum fakat hangi marka bilmiyorum, sadece 500 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntüde bozulma monitör veya kullandığınız kablo ile alakalı olabilir. Yüksek ayarlarda böyle bir sorun olmaması gerekiyor.

Görüntüde bozulma monitör veya kullandığınız kablo ile alakalı olabilir. Yüksek ayarlarda böyle bir sorun olmaması gerekiyor.

Uzağa baktığımda ağaçlar denizler oyun hamuru gibi veya ormanlığa giricekken yanından geçtiğimde yapraklar karıncalanma oluyor ben hiçbir zaman en yüksek ayarlarda oyun oynamadım alışamadığım için olabilir mi monitörüm HP 22F HDMI takıyorum.
Sorun ne o zaman? Başlıkta "RX 570 sistemde FH4 ayarları nasıl olmalı?" yazıyor, ben de en yüksek ayarlarda olmalı diyorum. Ağaçlardaki yaprakların karıncalanması monitörünle ilgili, oyunla değil.

Dostum o zaman öyle de ben senin oyun performansını sormadımki oyunda karıncalanma uzakta kötü görüntü cart curt var dedim ama.

Geri
Yukarı