RX 570 sisteme RDR 2 için ayar önerisi

ArthurMorgan33

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda Xbox One X ayarlarını kullanıyorum 45-50 arası alıyorum, görüntü çok berbat olmadan önerebileceğiniz daha iyi bir ayar var mı?
Sistem.
  • RX 570 4 GB.
  • Ryzen 3 2200G.
  • 8x2 2933 MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası Xbox One X ayarları düşük/orta sistemler için hem görüntü hem de performans açısından en iyisi olarak görülüyor ve öneriliyor. Başka konularda FSR 2.0'ı çok beğendiğinizi söylemiştiniz. Eğer FSR ile FPS değerleriniz iyi derecede artıyor ise önemli gördüğünüz(gölge, yansıma ki bu oyunda yansımaya gerek yok, kaplama kalitesi vs.) ayarları yükseltin.

Açıkçası Xbox One X ayarları düşük/orta sistemler için hem görüntü hem de performans açısından en iyisi olarak görülüyor ve öneriliyor. Başka konularda FSR 2.0'ı çok beğendiğinizi söylemiştiniz. Eğer FSR ile FPS değerleriniz iyi derecede artıyor ise önemli gördüğünüz(gölge, yansıma ki bu oyunda yansımaya gerek yok, kaplama kalitesi vs.) Ayarları yükseltin.

Hocam zaten FSR 2.0 kalite ayarında, dengeliyle aynı FPS'i veriyor ama görüntü daha iyi oluyor. En Ultra ayarlarda çoğu yerde 30-45 arası alıyorum ama azıcık kalabalık yerlerde 15 FPS'e düşüyor o yüzden ondan vazgeçtim şu anlık ufak kendime göre ayarlamalar yapıp bu ayarlarda kalacağım, teşekkür ederim yorumunuz için.

Geri
Yukarı