RX 570 Sürücü Güncelleme Sonrası ''Sinyal Yok'' Hatası

Fanların durma sebebi; fan çalışma sıcaklık değerinin altında ise o zamanda durabilir.

Ben öyle bir ayar yapmadım. Zaten belli bir süre sonra çok ısındiğı için fanların devreye girmesi gerekiyor. Ama hiçbir şekilde dönmüyor. Değişim talebi oluşturdum. Yarın kargoya vereceğim.

Kartta sorun olmayabilir gibi geldi bana
Sorun nerde olabilir o zaman anlayabilmiş değilim. Driver'i yüklemeden önce herşey normal. Fanlar dönüyor. Ama Driver yükledikten sonra fanlar duruyor ve görüntü renga renk olup sonrasın da siyah oluyor sanki ekran kartı görüntüyü vermekte zorlanıyormuş gibi.

Söylemiştim. En doğru olanı yapmışsın. Yaşadığın problemleri bildir ve direk değişim iste.
Değişim talebinde bulunmuştum ama direk iade olarak almışlar. Sorunsuz bir ürün olsa zaten geri gönderirlerdi diye tahmin ediyorum. Nitro+ modelini sipariş ettim. Yarın elime ulaşacak. İnşallah yine aynı sorunu yaşamam. Bunda da aynı problemi yaşarsam Nvidia tarafına yöneleceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…