RX 570 Superposition testinde kasıyor

469895

Decapat
Selam. Ekran kartım 4096 VRAM ama 3322 VRAM'lik testi başlatınca kasıyor. Bu testi, Superposition Benchmark ile yapıyorum. Ekran kartı VRAM konusunda pek bir bilgim yok ama bu olay bana tuhaf geldi. Normal mi? Not: Resim 2'de sağ üstte değerler mevcut.

• Ekran kartım RX570 4 GB.
  • İşlemcim AMD Ryzen 5 2600 Six-Core.
  • Crucial Ballistix 8 GB 3000MHz DDR4.
  • Ana kartım Prime A320M-R

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    837,5 KB · Görüntüleme: 27
  • resim_2021-06-24_055630.png
    resim_2021-06-24_055630.png
    2,6 MB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır 2. el değil. Ortada dönen göz benchamarkını bulamadım atar mısın?
Herkesin test yaptığı ortada dönen göz benchmarkını yap.
Benim ekran kartım fxf HD 6850 ve beni rahatlıkla karşılıyor.
1 ay önce benchmark testi yapmıştım ve.
1440p de 25 FPS alıyordum.
Ekran kartı 2. el mi?

Son düzenleme:

Atarım tabii ne demek.
Link = FurMark
Hocam indirin test edin belki bunda sorun çıkmayacaktır.
Ben size sordum ve 2. el değil dediniz, şahsen 0 ise ben sıkıntı etmezdim.
Eğer garantisi varsa oyunlarda test edin hocam bozuk çıkarsa, geri verin yenisini alın.

Dosya Ekleri

• sae sae.PNG
    sae sae.PNG
    211,5 KB · Görüntüleme: 31
Hocam bunu test ettim bunda zerre kasmıyor ama çok fazla ısınıyor 85 derecenin üstüne çıkmaya başlayınca kapattım testi bununda sebebi termal macun yok ve Antalya'da yaşıyorum 😄
Superposition benchmarkta gereğinden fazla öge varmış hocam galiba ondan. Teşekkür ederim.
Klimayı açtım boşta 22 derece normalde 52 derece sabit olurdu hava sıcaklığından dolayıymış.

Hocam bunu test ettim bunda zerre kasmıyor ama çok fazla ısınıyor 85 derecenin üstüne çıkmaya başlayınca kapattım testi bununda sebebi termal macun yok ve Antalya'da yaşıyorum 😄
Superposition benchmarkta gereğinden fazla öge varmış hocam galiba ondan. Teşekkür ederim.
Klimayı açtım boşta 22 derece normalde 52 derece sabit olurdu hava sıcaklığından dolayıymış.

Benim ekran kartım fxf serisi güzel tasarlanmış soğuk fan yapısına sahip HD 6850. 256 bit.
Benchmark testinde zerre zorlanmadı, e haliyle ekran kartı 100'de 100 kullanıldığı için 89 derece gördü.
Benim ekran kartı boşta 48 derece oyunlarda 76 derece.
85 üstüne çıkmaya başlarsa korkma normaldir 3090 Ti bile oyunlarda 90 derece alıyor öyle bir baba kart :D
95 üstü tehlikelidir.
Fullmark testinde eğer kapanırsa,
Ekran kartı bozuktur kankam ama kapanmadıysa sıkıntı yok.
Zaten 0 almışsın kimse kullanmamış.
Haydi sistemin hayırlı olsun kolay gelsin.
6-7 yıl idare eder bebek gibi bakarsan, bu devirde ekran kartı zor bulunur kıymetini bil.
Benim ekran kartım fxf serisi güzel tasarlanmış soğuk fan yapısına sahip HD 6850. 256 bit.
Benchmark testinde zerre zorlanmadı, e haliyle ekran kartı 100'de 100 kullanıldığı için 89 derece gördü.
Benim ekran kartı boşta 48 derece oyunlarda 76 derece.
85 üstüne çıkmaya başlarsa korkma normaldir 3090 Ti bile oyunlarda 90 derece alıyor öyle bir baba kart :D
95 üstü tehlikelidir.
Fullmark testinde eğer kapanırsa,
Ekran kartı bozuktur kankam ama kapanmadıysa sıkıntı yok.
Zaten 0 almışsın kimse kullanmamış.
Haydi sistemin hayırlı olsun kolay gelsin.
6-7 yıl idare eder bebek gibi bakarsan, bu devirde ekran kartı zor bulunur kıymetini bil.

Ha bu arada ekran kartının boştayken 48 derece olması ; urfada 45 derecenin altında oturuyorum onu bil.
Allah izin verirse hatay da tatilden sonra 4 GB RAM daha ekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı