RX 570 WattMan hatası

hacimantvv

Hectopat
Yer
İstanbul / Başakşehir
Daha fazla  
RX 570 ekran kartım sürekli WattMan hatası veriyordu. Afterburner'dan voltaj ayarı kısmayla çözdüm fakat R5 1600 AF aldım. Gene çökmeye başladı. Güç kaynağım Platoon'un dandik 500W'lık güç kaynağı, sorun güç kaynağından mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olma ihtimali de var. Yetersiz güç nedeniyle de yapabilir. UV ayarlarını biraz daha düşürüp deneyin.
İmkanınız varsa en yakın zamanda yeni bir PSU alın derim.

RX 570 ekran kartım sürekli WattMan hatası veriyordu. Afterburner'dan voltaj ayarı kısmayla çözdüm fakat R5 1600 AF aldım. Gene çökmeye başladı. Güç kaynağım Platoon'un dandik 500W'lık güç kaynağı sorun güç kaynağından mıdır?

Dikkat edin RX 570 Platoon'la beraber patlamasın.

Olma ihtimali de var. Yetersiz güç nedeniyle de yapabilir. UV ayarlarını biraz daha düşürüp deneyin.
İmkanınız varsa en yakın zamanda yeni bir PSU alın derim.

Alacağım 600W 80+ düşünüyorum. Açıkçası Afterburner'dan Core clock ve Memory clock düşürünce düzeldi gibi ama bilmiyorum.

Dikkat edin RX 570 Platoon'la beraber patlamasın.

Alacağım hocam ama sorun güç kaynağında mıdır onu bilemiyorum. Güçle alakalı ama dediğim gibi korkum da var açıkçası ekran kartından olabilir diye...

Alacağım 600W 80+ düşünüyorum. Açıkçası Afterburner'dan Core clock ve Memory clock düşürünce düzeldi gibi ama bilmiyorum.

Alacağım hocam ama sorun güç kaynağında mıdır onu bilemiyorum. Güçle alakalı ama dediğim gibi korkum da var açıkçası ekran kartından olabilir diye...

Hocam voltajla alakalı ise güç kaynağındandır. Ekran kartının tüm güç pinleri takılı mı?

Ben de RX 580 kartımda alıyordum WattMan hatasını sonra AMD ekran kartı günllemesini sadece (WHQL) böyle yazan güncellemeyi indirin sadece önerilen güncellemeyi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı