RX 5700 XT alınır mı?

Güzel model

Sistemde dandiik parça yoksa, RAM'ler uyumsuz değilse sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Uzun süredir 5600XT kullanıyorum 0 hata.

İlan aktifse kaçırmayın.

Güzel model.

Sistemde dandiik parça yoksa, RAM'ler uyumsuz değilse sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Uzun süredir 5600XT kullanıyorum 0 hata.

5 5500 düşünüyorum işlemci olarak RAM'i de ikinci el Corsair alacağım 16 GB 3200MHz'di glb.

Güzel model.

İlan aktifse kaçırmayın.

Tamam. Fakat şu an i5 4460 ve 9400 GT var bayağı çöp yani 5700XT takarsam darboğaz yapar alır almaz takmam büyük ihtimal her şeyi yeniledikten sonra takarım.

Bir şey daha soracağım alacağım kartta NVIDIA'nın DLSS ve reflex gibi şeyleri var mı o kartta Valorant LoL'de falan açabiliyor muyum?

Kartın fan devrini bellek ve VRAM sıcaklıklarınıda isteyin FurMark'ta iken, kabul edilebilir sınırların sonundaysa/aşmışsa almamalısınız. Bende vardı RX 5600XT minning çıkmasıydı 2 hafta sonra görüntü pır pır etmeye başlamıştı.

Peki oraya gidince öğrenme yolu falan var mı?

Bellekler ve VRAM'ler 90 derecenin üstünde ise, fan devri 2100 devirden fazlaysa uzak durun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…