RX 5700 XT için işlemci önerisi

• Konuyu başlatan rxxs0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 526
Bence bilmediğiniz konu hakkında yorum yapmayın aynı işlemci iGPU vs gibi, kullandım ve sadece YouTube'dan test videoları izleyerek iGPU hali demek de moda oldu sanırsam alıp kullandın mı her ikisini de alıp kullanmış biri olarak işlemci ağırlıklı oyunlarda daha fazla FPS veriyor 5600G neye göre iGPU hali deyip arkadaşı ekran kartı var diyorsun ben ekran kartı mı önermişim ? Bu yorumla şimdi ne alakası var.
Bilader kafan mı güzel? Öyle zaten. Ekran kartlı işlemci önermişsin. Arkadaşın ekran kartı varken ne gerek var? Youtube'daki videolara laf atmışsın bir de. 😆 @Nor0
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Sonuçta işlemcinin içerisinde iGPU var diye işlemci önerilmiyor mu? O zaman kimse i3 10100 de almasın 10100F alsın nasıl olsa ekran kartı var. Ne alakası var şimdi APU sistem mi öneriyorum işlemci alınabilir şeklinde bir öneri yapmışım.

@CEO of SM Technology sen YouTube'dan izlemeye devam et birader kendi fikirlerini sunabilirsin benim fikrime çamur atamazsın. Senin kişisel tercihlerin başkasının umurunda değil öneri yapabilirsin onu niye önerdiğiniz ne alaka zaten iGPU hali gibi yorum yapman senin kişisel fikrindir başkasını bağlamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı