RX 5700 XT sorunları devam ediyor mu?

ONLY DEAD

Centipat
Merhaba.
Yakın zamanda bir sistem toplamayı planlıyorum. Aklımdaki ekran kartı Sapphire RX 5700 XT Nitro+ fakat biraz araştırmam sonucunda çok fazla sürücü sorunu yaşayanın olduğunu gördüm. Kimileri sorunların yeni sürücülerle geçtiğini söylerken kimileri hala devam ettiğini söylüyor. Kullanan arkadaşlardan görüşlerini bekliyorum şu an durumlar nasıl sorunlar hala devam ediyor mu? Ediyorsa aynı bütçe ile önerebileceğiniz kartlar nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığımdan beri herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Sadece WHQL sürücüleri kullandım. Beta/Optional sürücüleri yüklemedim. Şu an 20.2.2 sürücüsünü kullanıyorum. 1 kez dahi pişmanlık yaşamadım. Tavsiye ederim.

Bendeki ROG ama güncel sürücüleri yüklüyken oyundan atmalar ve çökmeler oluyordu o yüzden eski sürücüleri falan kullanıyorum buradan bir arkadaş yardım etmişti. Başka ekran kartı alın lütfen boşverin riske atmayın.

Bendeki ROG ama güncel sürücüleri yüklüyken oyundan atmalar ve çökmeler oluyordu o yüzden eski sürücüleri falan kullanıyorum buradan bir arkadaş yardım etmişti. Başka ekran kartı alın lütfen boşverin riske atmayın.
Peki bu bahsettiğiniz sorunlar ne sıklıkla gerçekleşiyordu ? Bütçem kısıtlı olduğu için bu fiyata bu performansı alabileceğim başka kart yok sanırım. Ama tabi kartın gücünü tam olarak kullanamayıp birde sürekli uğraşacaksam oyun zevkini zehir etmeyelim kendimize.

Peki bu bahsettiğiniz sorunlar ne sıklıkla gerçekleşiyordu? Bütçem kısıtlı olduğu için bu fiyata bu performansı alabileceğim başka kart yok sanırım. Ama tabii kartın gücünü tam olarak kullanamayıp bir de sürekli uğraşacaksam oyun zevkini zehir etmeyelim kendimize.

Ben ilk aldığımda gerceklesti 1 ay kadar sonra buraya konu açtım bu sorunla ilgili bana yardım ettiler sağ olsunlar ve sorunum geçti ama yine de korkuyorum böyle bir sıkıntı ile karşılaşmaktan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı