RX 5700XT Alınır mı?

NVidia tarafinda fiyati en yakin kart GTX 1070, ona da cok buyuk fark atiyor performansta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış Bilgilendirme
Alınır. RTX 2080 Ti’e kafa tutuyor. Fakat bazen geçiyor bazen geçmiyor. Ama fiyatı bu perfonmans için çok uygun hatta çok ucuz bir kart bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu MSI'ın ekran kartlarının bazı adları var. Bunları bana söyler misiniz? Örneğin evoke en güçlü. Ekran kartın ismi ne peki?

Alınır. RTX 2080 Ti’e kafa tutuyor. Fakat bazen geçiyor bazen geçmiyor. Ama fiyatı bu perfonmans için çok uygun hatta çok ucuz bir kart bence.
Ben de AMD'nin son politikalarını takip ediyor ve beğeniyorum. Fakat 2080 Ti'a nasıl kafa tutuyor anlamış değilim. 2K kartı nasıl 4K kartına kafa tutabilir. Aralarında yaklaşık %40'lık bir performans farkı var. Lütfen yorumlamadan önce biraz araştırmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…