RX 5700XT için 2K monitör şart mı?

fiyatların neye göre düşüceğini düşünüyorsunuz? ABD bu haldeyken dolar düşmediyse bir daha düşmesi gerçekten çok zor. Ben de yeni topladım da bildiğiniz bir şey mi var merak ettim. Ben sizin tam aksinizi düşünüyorum çünkü.
ABD'deki olayların son açıklamayla beraber yarından sonra iyiden iyiye boyut değiştireceğini düşünüyorum. Bu sebeple dolarda bir düşüş beklentim var. Tabi 2008 Mortgage krizi kadar etkili olmaz belki ama bence fark olacak. Yatırım tavsiyesi değildir.
Ayrıca bununla birlikte malum korona sürecinde fiyat artışının tek nedeni kur değildi. Normalleşme ile birlikte de fiyatlarda eksi yönde bir oynama bekliyorum. Olmayabilir de bekleyip göreceğiz.

ABD'deki olayların son açıklamayla beraber yarından sonra iyiden iyiye boyut değiştireceğini düşünüyorum. Bu sebeple dolarda bir düşüş beklentim var. Tabi 2008 Mortgage krizi kadar etkili olmaz belki ama bence fark olacak. Yatırım tavsiyesi değildir.
Ayrıca bununla birlikte malum korona sürecinde fiyat artışının tek nedeni kur değildi. Normalleşme ile birlikte de fiyatlarda eksi yönde bir oynama bekliyorum. Olmayabilir de bekleyip göreceğiz.
Yani son açıklama biraz şarttı o raddeye kadar bir oynama olmadı 10-20 kuruş bir oynama olursa olur maximum o da. Yani son açıklamaya kadar yani tüm büyük firmalar yandı kül oldu mercedesin halini bile görmediniz mi? O yüzden şu ana kadar bir oynama olmaması bence biraz bizim ekonominin ne kadar içler acısı bir halde olduğunu gösterir gibi tabi yanılıyor da olabilirim. Ama eski dolar fiyatlarını göreceğimizi hiç sanmıyorum o kızdığımız 5-5.5₺ hayal gibi artık sanki. O yüzden bence içiniz rahat olsun elbet düşebilir de yüksele bilirde çalkantıı zamanlar yaşayıp göreceğiz şimdiden hayırlı olsun sisteminiz iyi günlerde kullanın.

Geri
Yukarı