RX 580 4 GB R5 1600 AF + 8 GB RAM Vampire: The Masquerade FPS değerleri

Fraun

Decapat
Merhabalar, iyi günler dilerim. Başlıkta yazan sisteme sahibim. Vampire: The Masquerade Bloodhunt oyununda 35-40 FPS arası alıyorum Low ayarlarda. Bu FPS değerleri normal mi?

Merhabalar, iyi günler dilerim. Başlıkta yazan sisteme sahibim. Vampire: The masquerade bloodhunt oyununda 35-40 FPS arası alıyorum Low ayarlarda. Bu FPS değerleri normal mi?

Şimdilik normal çünkü oyun daha erken erişim aşamasında ve optimizasyonu kötü. Oyuna daha fazla yama ile optimizasyonun düzeleceğini düşünüyorum.
Normal degil ama oyun eski. Eski oyunlarda yeni sistemler dusuk performans gosterebiliyor.

Beyefendi, arkadaşın bahsettiği oyun ilk vampire oyunu değil yanlış anlamışsınız. Arkadaş yeni vampire: The masquerade – bloodhunt kısaca bloodhunt dediğimiz oyundan bahsediyor.

Editlemis galiba arkadas cunku %99 eminim ilk basta Bloodhunt yazmadigina.

Editlemis galiba arkadas cunku %99 eminim ilk basta Bloodhunt yazmadigina.
Evet, editledim. İnternette iki farklı oyun olduğunu gördüm o yüzden değiştirdim.
Teşekkürler.

Graphics -> Basic, kısmında bulunan "AMD FSR 1.0" ayarın muhtemelen off durumda. O ayarı quality veya daha düşük ayarlara alırsan fps yükselecektir ama oyunun grafik kalitesini düşürüyor. Denemeni tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…