RX 580 4 GB Ravencoin Mh/s arttırma

özelbankaci

Hectopat
Daha fazla  
6-7 saattir mining yapmaktayım. Araştırdığımda bu kart ile en mantıklısı Ravencoin.

Bitfly sitesi üzerinden gerçekleştirmekteyim, 50 Raven olunca cüzdana aktarıyorlarmış.
7.6 m/h kazım düşük diye biliyorum, ayar yapıp kartı bozmakta istemiyorum.

Yaş 24. İşsiziz, iş arıyoruz. Bu arada biraz da olsa bir şeyler çıkarayım dedim.

Mantıklı mıdır? Kartı bozmadan hashrate yükseltilebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba dostum,

Elindeki kartla en yüksek performansı hiveos kullanarak alabilirsin. Hiveos'u bir flashdiske atarak sistemi o flashdisk ile boot etmelisin. Bu konuyu anlatan birçok video ve yazıyı küçük bir araştırma ile bulabilirsin. KawPow algoritması ile Ravencoin madenciliği 4gb kartlar için fazlasıyla popüler ve kârlı durumda.

Havuz olarak 2miners havuzu min. ödeme eşiği 10 rvn. Yani bu havuz ile gün aşırı ödeme alabilirsin.

Kazanç olarak aşırı overclocka kaçmadan senin kartın yaklaşık 10 - 12 Mh hızlara ulaşır. Güncel olarak bu hızlarda günlük 8.50 RVN (1.25 $) kazım yapabilirsin.

Maliyet hesabın için yaklaşık 120 - 160W gibi bir tüketimin olacaktır. O da aylık 100TL civarı bir elektrik sarfiyatı yapar.

Hive OS biraz göz korkutucu pek bilgi sahibi değilim, izledim yaparım da işte biraz dediğim gibi karışık.

Şu bir aydan sonra belki Hive OS'a geçerim. Geçmeden en iyi kazım için önerilen ayarları nereden bulabilirim?
@Memetfurkan bir kaç konuda görmüştüm sizi, yardımcı olabilir misiniz acaba ?
Up :/
Arkadaşlar birkaç denemeden sonra en iyisi bu oldu. 2Miners'a geçtim. Ama ısıyı düşürmek istiyorum. Deneyimli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

@ItsAllGoodman

Dosya Ekleri

• D19DF2E0-1D67-4A1D-92A5-59A4381775DC.png
    483,7 KB · Görüntüleme: 110
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…