RX 580 8 GB ekran kartı olduğu halde PUBG ve Battlefield1 takılıyor

Ekran kartını yeni aldığımı yazdım ama nereden çıkardınız 7 senelik kart olduğunu anlamadım. Lütfen yazılanları iyi okuyun ona göre faydalı yorum yapın.

Kanka ekran kartı 7 yıl önce çıkmış patlama ihtimali var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını yeni aldığımı yazdım ama nereden çıkardınız 7 senelik kart olduğunu anlamadım. Lütfen yazılanları iyi okuyun ona göre faydalı yorum yapın.

Pardon AMD'nin senin için özel olarak taze RX 580 ürettiğini kaçırmışım.

Yalnız yeni almana rağmen niye AMD bu kartların sürücü desteğini kesti onu da merak ettim. "Nemesisandforce yeni aldı kartı durun" dememişler, ayıp etmişler.

Ben sıfır aldım. Onu demek istiyorum.

Boş ve kısır tartışmalar yerine sonuç? Ne önerirsiniz?

Ben sıfır aldım. Onu demek istiyorum.

E hocam aldınız tamam da marka xaser yani nasıl bir marka olduğu belli değil direk sıfıra girmeyin benim arkadaş internet kafeden RTX 2060 aldı ASUS ROG STRIX 4999 TL'ye sizde onun gibi bir şey alabilirsiniz RX580 mining harici alınmaz.

Ekran kartında arıza olup olmadığını nasıl anlarız. FurMark test resmi bize bu konuda yardımcı olmuyor mu?

Sıfır değil bu kart sorun o zaten. Bu kartın sıfırı üretilmiyor. Muhtemelen aldığınız kart yenilenmiş bir kart. Hatta muhtemelen RX 580 bile değil. Modlanmış bir kart da olabilir.

Bunu kesin olarak nasıl anlarım? Kimsenin günahını almak istemem çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…