Çözüldü RX 580 Boştayken 4500 MB VRAM Kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mahmut Aksoy

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayar boştayken 4500 VRAM kullanımı oluyor. Ekran kartım RX 580 8 GB. Ne yapmam lazım bilmiyorum.

Bu değerleri nereden bakıyorsunuz?

Görev yöneticisini açın. Performans sekmesine gelin. Orada ekran kartına tıklayıp bir ekran görüntüsü alıp paylaşırsanız bakalım.

Bu değerleri nereden bakıyorsunuz?

Radeon'un programı bu aralar diğer bazı kullanıcılara da değişik değişik değerler gösteriyor. MSI Afterburner ya da @161553 arkadaşımızın dediği gibi görev yöneticisinden bakabilir misiniz?

Bilgisayar boştayken 4500 VRAM kullanımı oluyor. Ekran kartım RX 580 8 GB. Ne yapmam lazım bilmiyorum.

Aynı sorun RX560'da yaşıyorum silio yükleyince düzeliyor ama bir aradan sonra tekrarlıyor kartta bir problem yok korkma görev yöneticisinden takip edebilirsin.

Beniö RX570 4 GB geçen oyunda 14 GB VRAM kullanıyordu. Radeon Software şu sıralar yanlış gösteriyor kartlarda bir problem yok.

Beniö RX570 4 GB geçen oyunda 14 GB VRAM kullanıyordu. Radeon Software şu sıralar yanlış gösteriyor kartlarda bir problem yok.

4 GB ekran kartının 14 GB gösterme nedeni ana RAM'den de kullanmasıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…