RX 580 bozuk görüntü

Mesut AYYILDIZ

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Memur
Merhabalar.

Mining ve ROM işlemi yapılmış kartı original ROM yükleyip oyunlarda test ettim ve sorunsuz kapattım bilgisayarı.
Sonrasında açtığımda HDMI kablo bağlantısı varken anakartın VGA ışığı yanıyor PC açılmıyor.
Sadece 1 DP'dan görüntü alabiliyorum onu da ekliyorum. Nasıl oluyorsa ekran görüntüsü alıp başka PC'de bakınca görüntü düzgün gözüküyor.
Ekran kartını tanımıyor ve Driver kurulumu yapmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

1.jpg

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS attıktan sonra imzaladın mı 🙂 Alttaki programı dene.

@Emir M. evet Ekran Kartının kutusu dahi duruyor. Daha önce aynı karta original ROM yükledim sorunsuz çalışıyor şuan.

@Shimada Sensei o işlemde çıkan uyarıya evet diyorum fakat değişen bir şey olmuyor nedense. Şu attığınız son sürümü açmaya çalışırken hata veriyor. Hata mesajını tam hatırlamıyorum yarın atabilirim fakat Driver dosyaları bulunmuyor gibi bir şeydi.

Verdiğiniz linkten indirip denedim. Çıkan mesaja evet dedim successful dedi fakat değişen birşey olmadı.
Tekrar çalıştırdığımda yine not found yazıyordu karşılarında. Başka bir çözümünüz var mıdır?
11.jpg

ATI pixel Clock Patcher açtığımda aldığım hata mesajı. Şuan yine bu hatayı alıyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı