RX 580 Düşük boyutlu ücretsiz offline oyun tavsiyesi

Makaleler
1
Merhabalar, Conqueror's Blade indireceğim ve internetim fazla hızlı değil. Bu indirme işlemi tamamlanana dek bir oyun bitirmek istiyorum. Boyutu 4-5 GB'ı geçmeyecek ücretsiz offline oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistem özelliklerim:
Radeon RX 580 8 GB
16 GB RAM
Ryzen 5 1600 AF

Merhabalar, Conqueror's Blade indireceğim ve internetim fazla hızlı değil. Bu indirme işlemi tamamlanana dek bir oyun bitirmek istiyorum. Boyutu 4-5 GB'ı geçmeyecek ücretsiz offline oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistem özelliklerim:
Radeon RX 580 8 GB
16 GB RAM
Ryzen 5 1600 AF

Life İs Strange, ben oynamadım ama çok güzel diyorlar. @Finisterre hocam anlatsın biraz :).

Life is Strange, isteklerinizin üstünde bir boyuta sahip.

Çok kez anlattık, bir daha yazmayalım. Zaten size tavsiye ettiğimi hatırlar gibiyim. @Dovahkiin Dragonborn

Oynanır, güzel bir hikayeye sahiptir.

Sıralama konusu biraz sıkıntılı. Bazı kişiler tarih sıralamasına göre tavsiye eder. Lakin ben hikayeye göre söyleyeceğim. Tavsiye ettiğim de bu.

Bana göre sıralama Life is Strange: Before the Storm/Life is Strange/Life is Strange 2 şeklinde olmalı.

Hikayeye göre sıralamamın asıl sebebi LIS: Before the Storm'un ilk oyunun öncesini anlatması. Güzel bir DLC'ye de sahip (Farewell). Bu şekilde hikayeyi daha iyi kavrayabilirsiniz.

Lakin bazı Life is Strange oyuncuları Before the Storm'u sevemedi. Bunu da düşünerek tercihinizi yapın.

Hikaye kısaca bir liseli gencin özel gücünü keşfedip ardından yaşadığı olayları konu alıyor. Tabi bunu güzelce işlemişler.

Life is Strange'in ilk bölümü de ücretsiz, belirtmekte fayda var.

Geçenlerde bir konuda uzun uzun yazmıştım, göz atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı