RX 580 İçin Gigabyte mı, ASUS mu?

Zireael14

Kilopat
Yer
Kadıköy
Merhaba, daha önce bir konu açmıştım RX580 almayı düşünüyorum diye, alayım dedim. Şu an para işlerini halletmeye çalışıyorum. Bir sorum var.
Gigabyte Aorus RX 580 8GB 256Bit GDDR5 PCI-E 3.0 Ekran Kartı GV-RX580AORUS-8GD ve
Asus DUAL-RX580-O8G 256Bit 16X Ekran Kartı (VGA16XATIASU1079)
Arasında hangisini almalıyım?
Ekleme: Anakartım H81M-C sorun olur mu? İ7-4790 ile darboğaz olur mu? (4790k değil düz 4790)
Ekleme 2: Güç kaynağım Thermaltake, 500W

Son düzenleme:
Ayrıca anakartıma uyumlu mudur gerçekten eminseniz söyleyin, gerçekten sıkıntısız halletmek istiyorum sonra ortada kalmayalım öyle bir elimde ekran kartı bir elimde kasa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O fiyata almayın o kartları.

Inno3D Geforce GTX 1070 X2 V4 Ekran Kartı - Nanokatalog

Az daha ekleyip bu ürünü tercih edin. @Pantheon linki aç senin için bir sürpriz var. Inno modeli stoklara geldi!
AMD önerebilir misin peki üstüne ekle dediğin varsa? Dediğim gibi monitörüm Free-Sync her şey uysun istiyorum.

Ayrıca anakartıma uyumlu mudur gerçekten eminseniz söyleyin, gerçekten sıkıntısız halletmek istiyorum sonra ortada kalmayalım öyle bir elimde ekran kartı bir elimde kasa.

Ben o anakart ve i7-4790 ile ASUS Strix GTX 1060 O.C 6GB kullanıyorum. Sorun olmaz takarsın.

AMD önerebilir misin peki üstüne ekle dediğin varsa? Dediğim gibi monitörüm Free-Sync her şey uysun istiyorum.
Freesync okey ama bence 1070 tercih etmelisin. Freesync özelliğini kullanmazsın olur biter. RX 580'den kat kat fazla performans alırsın;
UserBenchmark: AMD RX 580 vs Nvidia GTX 1070

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı