RX 580 ile PUBG yayını yapılır mı?

720P yayın rahat yapılır en iyi bitrate değerini sizin deneyerek keşfetmeniz gerekir. Tavsiyem 2000-3000 arası TR standartlarında yeterli gelicektir. :)
Peki bana bu iki kart arasındaki farkı söyleyebilir misiniz? Ben FPS testlerine baktım pek fark yok, hangisi daha iyi? Ben MSI olduğunu düşünüyorum tabii ki de MSI daha iyidir de aradaki FPS farkına değer mi?
•MSI Radeon RX 580 Armor OC 8GB 256bit PCIe Ekran Kartı
•Asus ROG Strix RX570 OC 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bana bu iki kart arasındaki farkı söyleyebilir misiniz? Ben FPS testlerine baktım pek fark yok, hangisi daha iyi? Ben MSI olduğunu düşünüyorum tabii ki de MSI daha iyidir de aradaki FPS farkına değer mi?
•MSI Radeon RX 580 Armor OC 8GB 256bit PCIe Ekran Kartı
•Asus ROG Strix RX570 OC 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
Tabii ki bir yüksek model olan RX 580, ROG Strix çok aşırı bir model ve o kart için gereksiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben RX480 ile düzenli bir şekilde 1080p PUBG yayını yaptım. Sisteminizde bir sorun yoksa rahatca yapabileceğinizi düşünüyorum.
Hocam merhaba. Bende RX580 olmasına rağmen 720p 30 FPS yayın bile yapamıyorum. Kodlama aşırı yüklendi hatası veriyor. Bunla alakalı OBS üzerinde ekstra yaptığınız bir ayar var mıydı ? Yada OBS ayarlarınızı paylaşabilir misiniz ?

Hocam merhaba. Bende RX580 olmasına rağmen 720p 30 FPS yayın bile yapamıyorum. Kodlama aşırı yüklendi hatası veriyor. Bunla alakalı OBS üzerinde ekstra yaptığınız bir ayar var mıydı ? Yada OBS ayarlarınızı paylaşabilir misiniz ?
Hocam ya bu obs işleri çok karışık ve detaylı bilgi istiyor. Yaklaşık 2 yıldır yayın yapmama rağmen benim de bilmediğim daha bir sürü şey var. Steam Community :: Mc Butjuan eklersen online olduğum bir an sana yardımcı olabilirim elimden geldiği kadar.

Hocam ya bu obs işleri çok karışık ve detaylı bilgi istiyor. Yaklaşık 2 yıldır yayın yapmama rağmen benim de bilmediğim daha bir sürü şey var. Steam Community :: Mc Butjuan eklersen online olduğum bir an sana yardımcı olabilirim elimden geldiği kadar.
Valla olayı şuan çözmüş durumdayım ama biraz tuhaf bir çözüm oldu. Artık 60 FPS yayın yapabiliyorum. Kullandığım ekran kartı modeli ASUS'un olduğu için GPU Tweak 2 programını kullanıyorum. Çözümü şu şekilde buldum. GPU Tweak 2 programında oyunları daha yüksek FPS de oynayabilmemiz için oyuna girmeden önce bilgisayarın arka planında çalışan bir takım uygulamaları kapatılmasına sebep olan bir özelliği var. Bu özelliği aktif ettikten sonra OBS açıp hiç problem olmadan yayın yapabiliyorum ama bu özelliği aktif etmessem yayına yine drop giriyor. Kısacası arka planda çalışan bir şey yayın yapmamı engelliyor ve GPU Tweak 2 buna çözüm buluyor. Şans eseri buldum bu çözümü. Şuanda rahatım. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı