RX 580 mi? Yoksa 1650 Super mi?

Bütçe
4000TL
4000 TL'ye kasa toplamayı düşünüyorum. Öncelikle şunu sorayım sizce yeni çıkan GTX 1650 Super mi? Yoksa RX 580 mi? Sebepleri ile yazarsanız sevinirim.
Ayrıca AMD R5 2600-MSI GTX1650 SUPER GAMING X 4GB-B450M-A PRO MAX-WD 1TB DİSK-8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu kasa hakkında ne düşünüyorsunuz? 1 tane daha RAM ekleyip almayı düşünüyorum.
Varsa 4000TL'ye bu kasa daha iyi dediğiniz yorum olarak atarsanız sevinirim.
1650S>RX 580.

Rx 580 8 GB iyidir ben şahsen özellikle Sapphire in modelini kullanmıştım aşırı hoşuma gitmişti eski kasamda. Oyun performansı tatlı bir performansı var acaba işlemci olarak ne kullanacaksınız?
4000 TL'ye kasa toplamayı düşünüyorum. Öncelikle şunu sorayım sizce yeni çıkan GTX 1650 Super mi? Yoksa RX 580 mi? Sebepleri ile yazarsanız sevinirim.
Ayrıca AMD R5 2600-MSI GTX1650 SUPER GAMING X 4GB-B450M-A PRO MAX-WD 1TB DİSK-8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu kasa hakkında ne düşünüyorsunuz? 1 tane daha RAM ekleyip almayı düşünüyorum.
Bende seninkine benzer bir sistem topladım aynı sistemi kullanan bir iki arkadaşım da mevcut şahsen imkanın var ise RX 5500 XT 8 GB almanı öneririm.

reis eger yuksek performonsla oynayim elektirigim fazla gitsin dersen rx 580 8gb al eger elektrik faturasi az gelsin dersen 1650 super al rx 580 ne gore fps dusecektir tabi eger rx 580 ni 4 gb alcaksan onun yerine rx 570 al hem uygun fiyata gelir hemde nerdeyse ayni performans benim gozlemlerimle.

alacak kişiler şimdi size yardimci olduysam ne mutlu bana 😀😁 simdiki karariniz nedir yorumlarda bekliyorum
Ne elektrik faturasıymış arkadaş gelip ben ödeyeceğim artık! Artık kıyaslayacak bir şey bulamıyorsunuz çok yakıyor diyorsunuz, gören de 3.0 benzinli otomobil sanacak.

1650SUPER kullanıyorum ve bende arada kalmıştım sonra hem fazla güç çekmesi bu daha fazla ısınmak demek adam akıllı kasanız yoksa ısınmadan geri buraya konu açıcaksındır. Ayrıca AMD sorunlu şu an saçma hatalar alabilirsin.

1616428594474.png

Solda bulunan 1650 Super.

Yeni konular

Geri
Yukarı