RX 580 mi? Yoksa 1650 Super mi?

Bütçe
4000TL
1650S>RX 580.

AMD sürücülerini düzeltene dek AMD'den uzak durun bence.

Rx 580 8 GB iyidir ben şahsen özellikle Sapphire in modelini kullanmıştım aşırı hoşuma gitmişti eski kasamda. Oyun performansı tatlı bir performansı var acaba işlemci olarak ne kullanacaksınız?
Bende seninkine benzer bir sistem topladım aynı sistemi kullanan bir iki arkadaşım da mevcut şahsen imkanın var ise RX 5500 XT 8 GB almanı öneririm.

Ne elektrik faturasıymış arkadaş gelip ben ödeyeceğim artık! Artık kıyaslayacak bir şey bulamıyorsunuz çok yakıyor diyorsunuz, gören de 3.0 benzinli otomobil sanacak.

1650SUPER kullanıyorum ve bende arada kalmıştım sonra hem fazla güç çekmesi bu daha fazla ısınmak demek adam akıllı kasanız yoksa ısınmadan geri buraya konu açıcaksındır. Ayrıca AMD sorunlu şu an saçma hatalar alabilirsin.

Bir kaç tane farklı test videosu izlersen 1650 super her konuda daha iyi olduğunu görebilirsin . sıcaklıklar fps harcadığı enerji o yüzden bence çok tartışılacak bi konu yok
Ayrıca AMD sorunlu şu an saçma hatalar alabilirsin.
Nasıl bi sorun var mesela ne gibi saçma hatalar veriyor

Solda bulunan 1650 Super.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…