RX 580 OC ayarı yapıldığında hata veriyor

mori_shima

Femtopat
Daha fazla  
Mining yaparken mhs yükseltmek için Afterburner overclock yaptıktan hemen sonra ekran donup eski ayarlara dönüyor. WattMan hatası olduğunu düşünüp burada yazilan her şeyi uyguladım fakat düzelmedi. BIOS mod yaptim ve AMD Radeon Software ayarlarından bilgi işlemi seçtim. Standart ayarlar ile 28 mhs aliyorum fakat bir müddet sonra ekran kararip tekrar açılıyor. Bulunduğum kasaba bilgisayarcisi da sorunu çözemedi ortalama sıcaklık ise 67 derece fan hızım ise 70.

VRAM'ler cok isiniyor muhtemelen Core clocku 1200 yapin Memory clocku 2100 yapin daha yuksek mh alirsiniz.
VRAM'ler cok isiniyor muhtemelen Core clocku 1200 yapin Memory clocku 2100 yapin daha yuksek mh alirsiniz.

Bir de UV yapin bence.

Ortalama sıcaklık biraz fazla değil mi?

Bir de UV yapin bence.
Dediklerinizi yaptim core clock 1200 ve memory clock 2100 yapar yapmaz ekran kararip eski ayarlarına döndü.

Dediklerinizi yaptim Core clock 1200 ve Memory clock 2100 yapar yapmaz ekran kararip eski ayarlarına döndü.

Sorunun çözümü şu AMD yeni driver yayınlıyınca o.c yapın bu driverda bende çok hata aldım o.c yapmadığım halde ekran falan donup hata veriyordu son driver stabil değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…