RX 580 sisteme PSU tavsiyesi

alarga41

Hectopat
Daha fazla  
Sistem aşığıda gördüğünüz gibi 2-3 ay idareten 400W bir PSU alsam sorun yaratır mı? 500 kalitesiz bir şey almaktansa 400W kaliteli idareten bir PSU alma fikri var kafamda. Sizlere de danışmak isterim. Bütçem dar olduğunu unutmadan cevaplarsanız sevinirim.

Sistem:
Anakart: MSI A320 m Pro Max.
Ekran kartı: Sapphire RX 580 nitro+ 4 GB.
İşlemci: Ryzen 5 3500X.
RAM: Corsair Vengeance LED 8 GB CL15 3000MHz.

Hocam, bundan aşağısını almayın.

Hocam, bundan aşağısını almayın.

8+6 Pin bağlantısı yok bu sorun yaratmaz mı bana ?

Sapphire RX 580 nitro+ 4 GB - 8+6 Pin girişi mevcut fabrika çıkışı oc olduğu için idareten bile olsa çalışmama ihtimali yok mu?

Bu fiyatlara çıkarsam "fsp" markasını tercih ederim ama malesef bu fiyatlara çıkamıyorum

Anladım hocam. Eksik besleme ile çalışmasını tavsiye etmem. Sizin için bir üst seviyeye gerekiyor. Bütçe olayı da var. Bilemedim.

Bu sorun tamamen benim hatamdan kaynaklandı sistemi bir heyecan ile topladım en sona güç kaynağını bıraktım şimdi kara kara düşünmek kaldı şimdi heves ettiğim için kullanmak istiyorum 1 maksimum 2 ay sonra kaliteli bir güç kaynağı ile değiştireceğim. 8+6 pcı pin'li patlayıcı olmayan bir psu öneriniz varsa açığım :)

Bu sorun tamamen benim hatamdan kaynaklandı sistemi bir heyecan ile topladım en sona güç kaynağını bıraktım şimdi kara kara düşünmek kaldı şimdi heves ettiğim için kullanmak istiyorum 1 maksimum 2 ay sonra kaliteli bir güç kaynağı ile değiştireceğim. 8+6 pcı pin'li patlayıcı olmayan bir psu öneriniz varsa açığım :)
Bende aynı hatayı yaptım ve power boost psu aldım. PC yi kapatıp açarken çok heyecanlı oluyor .
IMG_20210110_034537.jpg

Rampage rmp-500 80p 500w Düşünüyorum bir test videosu var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anlayan biri yorumlarsa iyi olur.

Geri
Yukarı