RX 580 sistemin oyun performansı nasıl olur?

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarım eskiden takır takır oyun oynatırdı. Şimdi bir oyuna girsem ekran donuyor ve kulaklıktan cızırtı sesi geliyor kulağı sağır edecekmiş gibi. Bunun sebebi ne olabilir? Sistemim i3 9.nesil, RX580.

Hocam alakasız inşallah ban yemem boşuna konu açmamak için soruyorum. RX580 oyunları rahat oynatıyor mu? GTA 5, Witcher 3 Fortnite CS:GO Valorant vb oyunlar kasar mı?

Hocam alakasız inşallah ban yemem boşuna konu açmamak için soruyorum. RX580 oyunları rahat oynatıyor mu? GTA 5, Witcher 3 Fortnite CS:GO Valorant vb oyunlar kasar mı?

1 hafta öncesine kadar RX570 4 GB kullanıyordum. Aklına ne gelirse oynuyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ekran kartının ilk sahibi misiniz? Ekran kartında da termal macunlar bulunuyor. Kontrol ediniz. Onun dışında işlemciye de aynı işlemi uygulayabilirsiniz.
İşletim sisteminiz nedir? Öğrenirsem stabil driver önerisi yapabilirim. Belki problem driver'dadır.

1 hafta öncesine kadar RX570 4 GB kullanıyordum. Aklına ne gelirse oynuyordum.

Kasıyor muydu? Yayın veya video çekilebilir mi? Hocam son sorum moderatörler ban atmayın konu açmamak için yazıyorum.

Kasıyor muydu? Yayın veya video çekilebilir mi? Hocam son sorum moderatörler ban atmayın konu açmamak için yazıyorum.

Hocam hiçbir şekilde sıkıntı çekmezsiniz günümüzde hala güzel bir karttır özellikle RX580. MW2 2022'yi orta-yüksek bazen zevkime göre Ultra ayarlarda ortalama 110 FPS de oynayabiliyordum RX570 ile (FSR açık). RDR2 gibi oyunları da orta-yüksek ayarlarda 60 70 FPS oynayabiliyordum.

Hocam hiçbir şekilde sıkıntı çekmezsiniz günümüzde hala güzel bir karttır özellikle RX580. MW2 2022'yi orta-yüksek bazen zevkime göre Ultra ayarlarda ortalama 110 FPS de oynayabiliyordum RX570 ile (FSR açık). RDR2 gibi oyunları da orta-yüksek ayarlarda 60 70 FPS oynayabiliyordum.
Hocam forumda bazı konularda bakıyorum önermiyorlardı da ondan sordum eyvallah.

Geri
Yukarı